Trwa głosowanie w Efes Euroleague Dance Challenge. Wśród nominowanych zespołów są dziewczęta z Cheerleaders Zielona Góra.
Wielkimi krokami zbliżają się mistrzostwa świata w karate shotokan, które już od 1 do 3 kwietnia gościć będą w Bydgoszczy.
„Tucholscy POplecznicy wystąp i won z Polski“. Taki wpis pojawił się na najbardziej popularnym portalu społecznościowym.
Dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły podstawowej i gimnazjum w Toruniu są do niej przyjmowane z urzędu na podstawie zgłoszenia rodziców.
Nieczynny od lat budynek przu ul. Chrobrego 29 przejdzie gruntowny remont. Po modernizacji odbywać się tam będą zajęcia fechtunku.
Wiele miast w Polsce zlikwidowało opłatę targową. Toruńscy kupcy wciąż muszą płacić. Obecnie prowadzone są konsultacje. Zdania są podzielone: Targi Toruńskie są za, Manhattan przeciw.
Wszystko wskazuje na to, że do 31 sierpnia tucholska biblioteka pedagogiczna będzie funkcjonować. Potem będzie zlikwidowana.
Sezon 2016 otworzy turniej charytatywny dla Darcy’ego Warda w Toruniu. KS Get Well chce zgromadzić bardzo dobrą stawkę w tych zawodach.
Informowaliśmy już, że 28 marca KS Get Well szykuje duży turniej charytatywny na rzecz Darcy’ego Warda. Prawdopodobnie tego dnia żużlowcy drużyny „Aniołów” [b]pokażą się kibicom w nowych kevlarach[/b].
Pnie już ponad miesiąc leżą na osiedlu Chrobrego w Toruniu. Mają z nich powstać m. in. osiedlowe ławeczki. Z pracami czekają na lepszą pogodę.
Adam Waczyński stał się jedną z największych gwiazd hiszpańskiej ACB, najmocniejszej ligi w Europie. Marzenia o NBA powoli przestają być mrzonką.
- Zawsze staram się mieć dla swoich wnuków jakąś cenną życiową radę. Bo właśnie od tego jestem - mówi 85-letni Henryk Malicki z Zielonej Góry.
Rozmowa z dr. Krzysztofem Prendeckim, socjologiem z Politechniki Rzeszowskiej, o współczesnych babciach i dziadkach
Nuda już nie dopadnie Twojego dziecka. Niech nie siedzi w domu, wyślij je na zajęcia artystyczne i sportowe do domów kultury i ośrodków sportu.
Zakład gospodarki postawi na osiedlach więcej pojemników do selektywnej zbiórki odpadów. - Co roku kupujemy 300-500 koszy - mówi dyr. Janka.
Czekamy na Państwa głosy i opinie pod nr telefonu: 68 324 30 66.
Planujesz w najbliższym czasie zawrzeć związek małżeński, interesujesz się nowinkami ślubnymi? Ta propozycja jest dla Ciebie!
Energa Toruń kontra Ślęza Wrocław. To będzie prawdziwy test aktualnych możliwości „Katarzynek”, bo to możliwy rywal w play off.
Od poniedziałku mieszkańcy mogli zgłaszać do nas wszelkie pozytywne i negatywne uwagi w sprawie obowiązującej obecnie siatki połączeń. Okazuje się, że skala złych opinii jest bardzo duża.
W środę, 20 stycznia minął termin zgłoszeń do naszego plebiscytu. Teraz zostało już tylko głosowanie. Kto zwycięży? O tym dowiemy się 3 lutego.
Dwie różne nogi, dwa różne światy, da się je połączyć? Danka Bujok przez 20 lat ukrywała, że jest niepełnosprawna. Nie ćwiczyła na wuefie, nie rozbierała się. - Uznałam, że jestem gorsza i w jakimś sensie pogodziłam się z tym - mówi. Dziś marzy o...
W tym tygodniu odbył się doroczny integracyjny Bal Radości. Zabawa, która organizowana jest już od 16 lat to propozycja dla osób niepełnosprawnych. Tradycyjnie odbyła się w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 4 w Nadrożu
Reprezentacja Polski do lat 21 w marcu będzie przebywała na zgrupowaniu w Bydgoszczy i zagra mecze na stadionie Zawiszy i we Włocławku.
Fachowcy kończą już projekt. Będzie gotowy w czerwcu. Przetarg na roboty ma być w grudniu. Roboty ruszą za rok. W czwartek przekazaliśmy tę wiadomość kierowcom. - Wreszcie! - mówili nam.
Krótkie informacje z Międzyrzecza, Bledzewa, Lubniewic, Witnicy i Strzelec Krajeńskich.
Lecznica stara się o rozbudowę pediatrii. W nowoczesnym pawilonie, oprócz sal dla dzieci, mają być też np. izolatki dla małych pacjentów z chorobami zakaźnymi.
Rozmowa z Marcinem Kędzierskim, ekonomistą z Katedry Studiów Europejskich Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, o tym, co po strasburskiej debacie.
W środę zakończyły się rozgrywki ligi juniorek. Tradycyjnie poza konkurencją był Pałac Bydgoszcz,
Olimpia wykuwa formę w Cetniewie. Chojniczanka i Zawisza kontynuują przygotowania w domu. Jutro czekają zespoły kolejne gry kontrolne.
Przebywający na zgrupowaniu w Cetniewie piłkarze Olimpii Grudziądz pokonali w sparingu II-ligowego Gryfa Wejherowo 1:0.
Miasto szykuje się do opracowania projektów remontów dróg na kolejne lata. W planach są trasy na Pleszówku i Starym Żabnie.
Powiat nowosolski: Szukasz darmowej porady prawnej, a nie wiedz do kogo się zwrócić? W tych miejscach ją uzyskasz:
Pięć godzin trwała w Nowej Soli akcja uwalniania dwuletniej kotki, która utknęła się w przewodzie wentylacyjnym.
Pierwsza eksmisja z "socjalu", niewypał z darmowymi komputerami, wyludniający się Głogów - to główne tematy sobotniego (23 stycznia) "Tygodnika Nowej Soli".
Może ma tylko 12 metrów długości i cztery metry szerokości, ale łączy gminy, powiaty, województwa, a dawniej nawet był granicą kraju.
W grudniu ub. roku zmarł Mieczysław Pozaroszczyk. Przez 44 lata prowadził Izbę Historii w Szprotawie. Teraz instytucję poprowadzą jego następcy.
Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.
Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.
© 2000 - 2025 Polska Press Sp. z o.o.
Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji z niniejszej strony internetowej, w tym ze znajdujących się na niej publikacji, przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie jest niedozwolone. Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są tutaj.