Dobry i modny adres w Sępólnie to Centrum Sportu i Rekreacji. Tam można zgubić kilogramy i wyzwolić endorfiny szczęścia.
I filmowa muzyka może być na miarę Oscara, o czym przypominał podczas noworocznego koncertu w Chojnicach dyrygent Marek Czekała.
Kilka zgłoszeń od zaniepokojonych zapachem mieszkańców odebrali w niedzielę chojniccy strażacy. W jednym przypadku do szpitala trafiły dwie osoby.
Nadejście Nowego Roku turyści z Kruszwicy postanowili powitać udziałem w rajdzie rowerowym.
W 41. noworocznym turnieju tenisa stołowego o szampany prezesa KTS Koszalinianin wzięli udział m.in. zawodnicy z Chojnic.
Koniec roku był bardzo udany dla biegaczek włocławskiej Vectry Iwony Lewandowskiej i Katarzyny Kowalskiej. Pierwsza z nich zajęła trzecie miejsce w 51. biegu ulicznym San Silvestre Vallecana (dzielnica Madrytu).
Pierwsze spotkania w 2016 roku w Stalex Lidze w Świeciu przyniosły kilka niespodziewanych rozstrzygnięć oraz udany rewanż mistrza.
Czas wolny mogliby przeznaczyć na relaks lub leniuchowanie. Oni wolą pomagać tym, którzy tej pomocy potrzebują. Od kilku lat realizują w Gniewkowie projekt „Po sąsiedzku”.
Siatkarki Jokera Mekro Energoremont Świecie wczoraj wznowiły treningi po przerwie świąteczno-noworocznej. Dziś zagrają sparing z Pałacem.
Rozmowa z Krzysztofem Maćkiewiczem, starostą wąbrzeskim o budżecie powiatu i coraz trudniejszej sytuacji w oświacie.
Trwają przygotowania do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Lasy i rowy przydrożne pełne śmieci? Tak, to możliwe nawet teraz.
Do kościoła Świętej Trójcy w Strzelnie przybyli nie tylko parafianie, ale również wielu fanów muzyki chóralnej z regionu.
- By przejechać, sami musimy wozić szlakę - grzmiał radny Rydziel.
„Piękna” pogoda w weekend pozwoliła na otwarcie w parku 1000-lecia lodowiska w Chojnicach.
Uczniowie III LO im. Królowej Jadwigi w Inowrocławiu właściwie rozumieją idee samorządności. Wypadli najlepiej w ciekawym przedsięwzięciu bydgoskiej uczelni.
W Tucholskim Ośrodku Kultury mają plany na ten rok. Warto śledzić zapowiedzi. Będzie operetka, poezja i wiele innych ciekawych propozycji.
Pochodzący z podżnińskiego Jauszkowa Klemens Janicki ma swój pomnik w Poznaniu, przy Starym Rynku.
To była druga edycja Rodzinnego Kolędowania, jaką zorganizowano na wyspie. Za oknem siarczysty mróz, a w domu kultury zapanowała ciepła, rodzinna i świąteczna atmosfera.
Tradycyjnym meczem na Chopina 49/51 i turniejem w Hali Mistrzów zainaugurowano piłkarski nowy 2016 rok we Włocławku. Oby był lepszy.
Jutro święto Objawienia Pańskiego i Orszak Trzech Króli. Proboszcz z Czerska zapowiada żywą szopkę, współorganizatorem jest gmina. Będą zwierzęta?
Serii porażek nie mogą przerwać koszykarze drugoligowej drużyny TKM, którzy w niedzielę we własnej hali nie sprostali zespołowi Itago Gdynia.
W najbliższą niedzielę wolontariusze wyjdą na ulice, by zbierać pieniądze na wsparcie oddziałów dziecięcych oraz godną opiekę seniorów. Także w Radziejowie.
Będą konsultacje społeczne dotyczące zmiany granic administracyjnych gminy Choceń. Chodzi o wyłączenie z terenu gminy Włocławek działki położonej w obrębie geodezyjnym wsi Poddębice i włączenie jej do gminy Choceń.
Wszystko wskazuje na to, że Gimnazjum nr 9 zostanie zlikwidowane 31 sierpnia br. Radni na ostatniej sesji podjęli uchwałę w tej sprawie.
Ciechocińskie parki systematycznie zmieniają się, przybywa w nich nowych urządzeń i elementów upiększających. Także na ten rok zaplanowano kilka zadań, które dotyczą przestrzeni parkowej.
Ministerstwo chce przebudować skrzyżowanie głównych dróg przebiegających przez miasto. Ma to poprawić bezpieczeństwo.
Jutro ulicami Włocławka, podobnie jak innych miast regionu, przejdzie orszak Trzech Króli. Dziś będą dyżurować członkowie Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego.
Rozmowa z Tomaszem Pietraszakiem, dyrektorem TVP3 Bydgoszcz o zmianach w bydgoskim ośrodku telewizji.
- W imieniu organizatorów Stowarzyszenia Rozwoju Gminy Lubiewo „Bory“ serdecznie dziękujemy wszystkim mieszkańcom oraz gościom, którzy uczestniczyli w tegorocznym festynie ulicznym mikołajkowym w Lubiewie - mówi Jolanta Kowalska, prezeska...
W sklepach w regionie ruszyła zimowa wyprzedaż. Jednak nie wszystkie oferty są tak korzystne, jak przekonują nas sprzedawcy.
Susza, kary za przekroczenia kwot mlecznych, spadki cen w skupie zwierząt. To był trudny rok. Rozchwianie cen może teraz zaciążyć na zdolności niektórych rolników w spłacaniu kredytów.
W regionie, w ciągu najbliższych 16 lat, liczba zachorowań na raka może wzrosnąć do 11,5 tys. Dlatego potrzebne są 4 nowe linie do radioterapii.
15 osób trzeba było ewakuować z budynku przy ul. Krótkiej 3 w Kostrzynie nad Odrą. W piątek 1 stycznia, o czwartej nad ranem, wybuchł tutaj pożar.
Prokuratorzy ze Szczecina zarzucają Jackowi Wójcickiemu nieprawidłowości z czasów, gdy był wójtem. Mają już akt oskarżenia.
W dzieciństwie podkradała mamie niektóre ciuchy, a tacie radziła, który krawat ma założyć. Dzisiaj Kasia Tusk jest autorką poczytnego bloga i wzorem stylu dla wielu osób.
Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.
Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.
© 2000 - 2025 Polska Press Sp. z o.o.
Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji z niniejszej strony internetowej, w tym ze znajdujących się na niej publikacji, przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie jest niedozwolone. Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są tutaj.