Rok 2009 obchodzono w Dębicy jako „Rok Rodziny”. Decyzją burmistrza Pawła Wolickiego rodzice dzieci, które przychodziły na świat, dostawali wózki, foteliki, wyprawki. Rok później grupa radnych wysłała do prokuratury pismo, że Wolicki popełnił...
Jeśli zaufanie do państwa będzie nadal topniało, jest to droga do anarchii - mówi dr hab. Jerzy Uziębło, konstytucjonalista, profesor Uniwersytetu Gdańskiego, w rozmowie z Jarosławem Zalesińskim.
Zdaniem podhalańskiego środowiska „AK” Józef Kuraś „Ogień” przez chwilę sprzyjał komunistom. Dlatego poświęcony mu i jego grupie pomnik trzeba rozebrać w ramach ustawy dekomunizacyjnej.
Grudzień to miesiąc, w którym czas biegnie szybko, a lista rzeczy do zrobienia jest długa. Mamy dla Was pomysł jak oszukać czas i nieco zyskać na świątecznym klimacie.
Szczyt Mnicha od początku pobudzał fantazję pierwszych eksploratorów Tatr. Skąd ta nazwa? A Najmłodszy ze zdobywców Mnicha miał siedem lat, najstarszy osiemdziesiąt siedem.
Ksiądz z wytatuowanym herbem na ramieniu, przedszkolanka z czaszką na szyi, bankierka z kolczykiem w brwi. Odważne tatuaże są coraz bardziej popularne. Czy trwałe malunki na ciele i kolczyki w nietypowych miejscach odstraszają pracodawców?
Rozmowa z Tomkiem Szczepanikiem z grupy Pectus o świętach i nowej płycie zespołu "Kolędy przy kominie".
Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.
Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.
© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.