W Rzeszowie startuje sezon biegowy. Za tydzień 11. PKO Półmaraton Rzeszowski, w czerwcu triathlon

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Kapica
Tomasz Ryzner

W Rzeszowie startuje sezon biegowy. Za tydzień 11. PKO Półmaraton Rzeszowski, w czerwcu triathlon

Tomasz Ryzner

Ponad 1500 osób znajduje się na liście startowej 11. PKO Półmaratonu Rzeszowskiego. Impreza odbędzie się w sobotę 8 kwietnia. Start o godzinie 10.00 na ul. Kopisto, meta na placu eventowym CH Millenium Hall.

– Jeśli chodzi o limit zawodników, wynosi 1600 osób. Wiadomo już jednak że padnie kolejny rekord frekwencji – informuje Piotr Kowal ze stowarzyszenia „Rzeszów Biega”, jednego z organizatorów biegu.

Biegacze będą mieli do pokonania dwie pętle trasy, która obejmie centrum Rzeszowa oraz aleje wzdłuż Wisłoka. Równolegle z półmaratonem odbędzie się 4. PKO Rzeszowska Sztafeta Półmaratońska. Dystans zostanie podzielony na cztery odcinki (5, 5, 6 i 5 km). Limit sztafet wynosi 80. Na liście znajduje się ich już niemal 50.

- Zgłosili się Kenijczycy, którzy wygrali rok temu, ale będą tez mocni polscy zawodnicy – informuje Kowal.

Zwycięzcy otrzymają w nagrodę 2 tysiące złotych. Takie same nagrody przewidziane są w kategorii „najlepszy Polak, najlepsza Polak”.

Pomóż Zuzi i Michałowi

Uczestnicy 11. PKO Półmaratonu Rzeszowskiego będą mogli pomóc Zuzi i Michałowi. 7-letnia dziewczynka urodziła się m.in. z przepukliną oponowo-rdzeniową. Podopieczna Fundacji Słoneczko potrzebuje specjalnych ortez, które umożliwią jej chodzenie.

Michał, który ma 17 lat, zachorował na nowotwór mózgu. Po operacjach powstały powikłania wymagające rehabilitacji. Michał jest podopiecznym Fundacji Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym „Kawałek Nieba”.

W dalszej części m.in. o tym, kiedy planowany jest ultramarton, o której godzinie rozpcznie się wieczorny SPARing, jak będzie wyglądał pierwszyw Rzeszowie triathlon, ile wyniesie wpisowe.

Pozostało jeszcze 63% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Tomasz Ryzner

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.