Niezwykła metamorfoza. Ewa ważyła 112 kilogramów i schudła 50 kilo! Jak to się robi?

Czytaj dalej
Ula Sobol

Niezwykła metamorfoza. Ewa ważyła 112 kilogramów i schudła 50 kilo! Jak to się robi?

Ula Sobol

Pewnego dnia licznik wagi u Ewy Balawender wskazywał 112,5 kilograma. Wtedy powiedziała: stop! Postanowiła wziąć się za siebie i zrobić coś ze swoją nadwagą, a także ze wszystkimi dolegliwościami, które jej towarzyszyły.

Udało się! Nasza Czytelniczka schudła 50 kilogramów! Zmieniła garderobę z numeru 46 na 38, a przede wszystkim odzyskała zdrowie i lepsze samopoczucie.

Ważyłam ponad 112 kilogramów i ciężko było mi się chodzić. Poruszałam się o kuli i każdy najmniejszy wysiłek sprawiał mi ogromną trudność. W organizmie zbierała mi się woda metaboliczna, zaczęłam mieć poważne problemy ze zdrowiem. W końcu postanowiłam coś z tym zrobić - opowiada 51-letnia Ewa Balawender. - Pragnęłam być przede wszystkim zdrowa, chciałam cieszyć się życiem. Byłam gotowa dosłownie na wszystko. Szukałam pomocy i chyba w akcie desperacji zdecydowałam się na dietetyka - dodaje mieszkanka Nowego Glinika w gminie Tarnowiec.

Próbowałam sama, ale nie dałam rady

Do Centrum Dietetycznego Naturhouse w Jaśle trafiła przez przypadek.

- Pamiętam, jak jeszcze przed wizytą u dietetyka udało się schudnąć 10 kilogramów, ale więcej już sama nie dałam rady - wyznaje pani Ewa. - W Centrum Dietetycznym Naturhouse trafiłam na sympatyczną dietetyczkę, panią Paulinę, która od razu zainteresowała się moim problemem i nie czekając długo, umówiłam się na wizytę.

- Kiedy pani Ewa przyszła po raz pierwszy do naszego centrum, poruszała się o kulach i chodzenie sprawiało jej wielką trudność. Czekała też na zabieg ortopedyczny. Nasza pacjentka naprawdę chciała poprawić stan swojego zdrowia i wygląd. Chciała też czuć się pewną siebie kobietą, a my zdecydowaliśmy się jej pomóc - wspomina Paulina Czech, dietetyk z Centrum Dietetycznego Naturhouse w Jaśle.

Jakie błędy żywieniowe popełniała pani Ewa?

W dalszej części przeczytasz:

 • jakie błędy żywieniowe popełniamy najcześciej
 • co zdecydowało, że kuracja Ewa skończyła się takim sukcesem
 • jak na przemianę Ewy reagują znajomi
Pozostało jeszcze 54% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Ula Sobol

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.