Janusz Bęben z Niechobrza w ostatnim losowaniu loterii Nowin "Mieszkanie za czytanie" wygrał 5 tysięcy złotych

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Łokaj
Wojciech Tatara

Janusz Bęben z Niechobrza w ostatnim losowaniu loterii Nowin "Mieszkanie za czytanie" wygrał 5 tysięcy złotych

Wojciech Tatara

Janusz Bęben z Niechobrza to kolejny wygrany w loterii Nowin „Mieszkanie za czytanie” . Główna nagroda, czyli mieszkanie w Rzeszowie, nadal czeka na właściciela.

Nasz zwycięzca o wygranej dowiedział się po otrzymaniu wiadomości z naszej redakcji.

- Zauważyłem nieodebrane połączenie i zażartowałem do żony, że być może to z Nowin dzwonią poinformować mnie o wygranej, ponieważ wiedziałem, że jest losowanie. Po chwili kolejny raz zadzwonił telefon i żart stał się rzeczywistością, ponieważ okazało się, że szczęście uśmiechnęło się właśnie do mnie - opowiada Janusz Bęben.

Czytaj także: Wykup abonament i zostań już dziś uczestnikiem loterii

Pierwsza wygrana w życiu

Nasz zwycięzca podkreśla, że mimo iż od dłuższego czasu bierze udział w naszej loterii, jest to jego pierwsza wygrana.

- Zebrałem niemal wszystkie kupony w tej edycji i okazało się, że dziesięć z nich przyniosło mi szczęście. Tak naprawdę to moja pierwsza wygrana w życiu, więc bardzo się cieszę. Gazetę kupuję codziennie podczas porannych zakupów, głównie dla sportu. Systematycznie wycinam kupony i dostarczam je do redakcji. Ostatnie cztery zestawy wrzuciłem do urny na początku tego tygodnia, być może to właśnie jeden z nich okazał się szczęśliwy - mówi czytelnik.

Wspólnie z panem Januszem z wygranej cieszy się jego żona Aleksandra. - Jestem sceptyczna wobec konkursów, ale jak widać, mężowi się powiodło. Sama rozwiązuję krzyżówki i raz nawet wygrałam nagrodę, oczywiście nie tak cenną, jak mąż - uśmiecha się pani Aleksandra.

Sportowiec, krwiodawca, sędzia

W naszej gazecie pana Janusza interesuje głównie sport i piłka nożna. - Kiedyś byłem bramkarzem III-ligowego Zelmeru Rzeszów, a następnie przez 25 lat sędzią piłkarskim, więc na boisku spędziłem kawał swojego życia. Do tej pory interesuję się wydarzeniami sportowymi w regionie, dlatego chętnie sięgam po Nowiny, szczególnie po dodatek sportowy - mówi nasz zwycięzca.

Pan Janusz często bywa na meczach swojej miejscowej drużyny Jedności Niechobrz, udziela się też w klubie jako działacz. Równie często jak stadion, odwiedzał kiedyś centrum krwiodawstwa. Do tej pory oddał jej ponad 110 litrów. Na dowód pokazuje liczne wyróżnienia i medale.

- Tego leku się nie da wyprodukować, a często ratuje życie innym, dlatego jeśli ktoś jest zdrowy, to powinien coś dobrego zrobić dla innych. Choćby oddać krew - mówi mieszkaniec Niechobrza.

Zwycięzca ostatniego losowania jeszcze nie wie, na co przeznaczy pieniądze.

- Na razie cieszę się z wygranej, a na co przeznaczę pieniądze, jeszcze się nie zastanawiałem. Zbliżają się święta, więc wydatków z pewnością będzie sporo. 26 grudnia mam urodziny, więc kupię sobie jakiś fajny prezent. Część wygranej przekażemy też na cel charytatywny - mówi nasz czytelnik.

Wygląda na to, że dzięki m.in. loterii Nowin święta w rodzinie pana Janusza będę jeszcze bardziej radosne.

Wojciech Tatara

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.