Wykup abonament i zostań już dziś uczestnikiem loterii

Czytaj dalej
Fot. Przykładowa wizualizacja
Ula Sobol

Wykup abonament i zostań już dziś uczestnikiem loterii

Ula Sobol

Wykup abonament dostępu do treści Nowin i zostań już dziś uczestnikiem loterii „Mieszkanie za czytanie”. za 29 zł zyskasz aż 4 Karty Abonamentowe, co daje 4 szanse w loterii. Natomiast za 87 zł zyskasz 12 Kart Abonamentowych, a to jest aż 12 szans w loterii. Karty Abonamentowe w imieniu czytelnika drukuje, umieszcza w kopertach i wrzuca do urny organizator loterii.

Chcesz włączyć się do gry o mieszkanie już dziś?

[ZAGRAJ W LOTERII]


Za 29 zł zyskasz aż 4 szanse w loterii

Abonament dostępu do treści elektronicznych z e-wydaniem Nowin, zakupiony wyłącznie przez plus.nowiny24.pl/wez-udzial/ daje możliwość udziału w grze o mieszkanie z dodatkowymi szansami na wygraną.

Czytelnik zyskuje też prawie 2 razy więcej szans na wygraną, niż Czytelnik kupujący gazetę w kiosku. Jeśli wykupisz abonament dostępu do treści elektronicznych na miesiąc, otrzymasz 4 szanse w losowaniach nagród i mieszkania.

Dodatkowo przez 30 dni masz pełen dostęp do wszystkich artykułów w nowiny24.pl i plus.nowiny24.pl oraz możliwość pobierania codziennych e-wydań Gazety Codziennej Nowin na swój komputer, tablet lub smartfon.

Kupując abonament za 29 zł zyskasz również dostęp do portalu ekstramagazyn.pl (na ten sam login i hasło).

Za 87 zł zyskasz aż 12 szans w loterii

Jeśli wykupisz abonament dostępu do treści elektronicznych na kwartał, otrzymujesz 12 szans w losowaniach nagród i mieszkania.Dodatkowo przez 90 dni masz pełen dostęp do wszystkich artykułów w nowiny24.pl i plus.nowiny24.pl oraz możliwość pobierania codziennych e-wydań Gazety Codziennej Nowin na swój komputer, tablet lub smartfon. Zyskasz też dostęp do portalu ekstramagazyn.pl (na ten sam login i hasło).

Z abonamentem o nic nie musisz się martwić

Karty Abonamentowe w imieniu Czytelników, którzy zakupili abonament dostępu do treści elektronicznych z e-wydaniem Nowin wyłącznie poprzez plus.nowiny24.pl/wez-udzial/, przygotuje organizator. Karty te są traktowane jak druki ścisłego zarachowania w oparciu o ewidencję imienną sprzedaży abonamentów.

Czytelnikowi, który kupi miesięczny lub kwartalny dostęp, przysługują karty abonamentowe. Karty Abonamentowe w imieniu czytelnika drukuje, umieszcza w kopertach i wrzuca do urny organizator loterii.

Ula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.