Jarosław Miłkowski

Gdy nie panuje się nad żądzami, świat można oglądać zza krat

30 kwietnia w Sądzie Rejonowym w Strzelcach Krajeńskich zapadł wyrok na ginekologa Piotra P. Dostał karę: czterech lat więzienia, 10-letniego zakazu Fot. Jarosław Miłkowski 30 kwietnia w Sądzie Rejonowym w Strzelcach Krajeńskich zapadł wyrok na ginekologa Piotra P. Dostał karę: czterech lat więzienia, 10-letniego zakazu wykonywania zawodu i 40 tys. zł nawiązki.
Jarosław Miłkowski

Wiesław K. miał „doprowadzić do innych czynności seksualnych” 17-latkę , a ginekolog Piotr P. zgwałcić pacjentkę w gabinecie. Ich sprawami właśnie zajmują się nasze sądy.

Nawet osiem lat więzienia grozi Wiesławowi K. To 78-latek, który kilka dni przed ubiegłorocznym Bożym Narodzeniem miał molestować 17-latkę. Do swojego mieszkania na Zawarciu zwabił ją prośbą, by pomogła w sprzątaniu Gdy dziewczyna do niego przyszła, zamknął drzwi na klucz, objął tak, że 17-latce trudno było się ruszyć i zaczął dotykać jej miejsca intymne.

Jaką karę może dostać Wiesław K.?

Jaki wyrok w pierwszej instancji zapadł na ginekologa Piotra P.?

Na jakie kary skazują sądy za przestępstwa seksualne?

Pozostało jeszcze 78% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.