Aleksandra i Gabriel Gwiazdoniowie z Przemyśla robią personalizowane buty. Ich klientami są osoby z całego świata [WIDEO, ZDJĘCIA]

Czytaj dalej
Fot. Norbert Ziętal
Norbert Ziętal

Aleksandra i Gabriel Gwiazdoniowie z Przemyśla robią personalizowane buty. Ich klientami są osoby z całego świata [WIDEO, ZDJĘCIA]

Norbert Ziętal

Zaczynali od kącika w studenckim mieszkaniu w Krakowie. Dzisiaj mają firmę w Przemyślu. Aleksandra i Gabriel Gwiazdoniowie robią personalizowane buty dla klientów z całego świata.

Zaczynali od kącika w studenckim mieszkaniu w Krakowie. Z czasem otworzyli profesjonalny warsztat i biuro w Przemyślu. Dzisiaj Aleksandra i Gabriel Gwiazdoniowie robią personalizowane buty dla klientów z całego świata, a ich talenty zauważyły największe autorytety branży custom shoes, czyli butów wykonywanych na życzenie klienta.

W dalszej części przeczytasz:

 • jak własciciel znanej firmy obuwniczej zareagował na spersonalizowane dla niego buty
 • kto najczęściej korzysta z personalizowanych butów
 • o przełomowym zamówieniu, które przemyskie małżeństwo otrzymalo od klientki z USA
 • jak to możliwe, że buty w ciagu dnia zmieniają kolory
Pozostało jeszcze 94% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Norbert Ziętal

Jestem dziennikarzem Gazety Codziennej "Nowiny" oraz dziennikarzem i wydawcą portali nowiny24.pl i naszemiasto.pl. Od 26 lat zarabiam na życie, opisując historie innych ludzi.


Zajmuję się szeroką tematyką, głównie związaną z Przemyślem i miejscowościami powiatu przemyskiego oraz granicą polsko-ukraińską. Moją specjalnością są tematy samorządowe, polityczne, kryminalne, różne problemy związane z funkcjonowaniem granicy polsko-ukraińskiej. Zajmuję się tematami gospodarczymi, finansowymi, turystycznymi, edukacyjnymi, mniejszości narodowych i nowych technologii.


Najbardziej lubię „odkrywać” i opowiadać historie ciekawych, szerzej nieznanych ludzi. Swoim Czytelnikom w przyjazny sposób, infografikami, przedstawiam świat różnych statystyk i liczb, ważnych w ich codziennym życiu. Data journalism (dziennikarstwo danych) jest tym, w czym czuję się najlepiej.


Prywatnie lubię podróżować, a także wspólnie z moimi dwiema córkami (10- i 13-letnią), poznawać świat kodowania, animacji i social mediów. 


 Każdą czynność można usprawnić 


TOP MOICH TEKSTÓW


Wydarzenia 


Rankingi 


Ciekawi ludzie 


Od Nowego Jorku po Moskwę


Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.