Ula Sobol

Zyskaj 12 szans w wyjątowej loterii Nowin "Mieszkanie za Czytanie", w której możesz wygrać gotówkę i mieszkanie w Rzeszowie

Zyskaj 12 szans w wyjątowej loterii Nowin "Mieszkanie za Czytanie", w której możesz wygrać gotówkę i  mieszkanie w Rzeszowie Fot. Istock
Ula Sobol

Do gry o komfortowe mieszkanie w Rzeszowie możesz dołączyć w każdym momencie. Przed nami jeszcze 2 losowania w loterii Nowin. 15 lutego rozlosujemy gotówkę, a o tym kto wygra mieszkanie dowiemy się 12 kwietnia.

Abonament dostępu do treści elektronicznych z e-wydaniem Nowin, zakupiony przez plus.nowiny24.pl/wez-udzial/ daje możliwość udziału w grze o mieszkanie z dodatkowymi szansami na wygraną. Zyskujesz prawie 2 razy więcej szans na wygraną, niż Czytelnik kupujący gazetę w kiosku.

Uczestnikiem loterii „Mieszkanie za Czytanie” możesz zostać już teraz, wystarczy kliknąć w poniższy link i wykupić abonament dostępu do treści w serwisie plus.nowiny24.pl

[ZAGRAJ W LOTERII]

Za 87 zł zyskasz aż 12 szans w loterii

Jeśli wykupisz abonament dostępu do treści elektronicznych na kwartał, otrzymasz 12 szans w losowaniach nagród i mieszkania.

Dodatkowo otrzymasz:
- 90- cio dniowy pełen dostęp do wszystkich artykułów w nowiny24.pl i plus.nowiny24.pl
- możliwość pobierania codziennych e-wydań Gazety Codziennej Nowin na swój komputer, tablet lub smartfon.
- dostęp do portalu ekstramagazyn.pl (na ten sam login i hasło).

Za 29 zł zyskasz 4 szanse w loterii

Możesz także wykupić abonament dostępu do treści elektronicznych na miesiąc za 29 złotych,a otrzymasz 4 szanse w losowaniach nagród pieniężnych i dwupokojowego mieszkania w samym centrum Rzeszowa.
Dodatkowo przez 30 dni masz pełen dostęp do wszystkich artykułów w nowiny24.pl i plus.nowiny24.pl oraz możliwość pobierania codziennych e-wydań Gazety Codziennej Nowin na swój komputer, tablet lub smartfon. Zyskasz również dostęp do portalu ekstramagazyn.pl (na ten sam login i hasło).

Karty Abonamentowe przygotuje organizator

Karty Abonamentowe w Twoim imieniu przygotuje organizator, drukuje, umieszcza w kopertach i wrzuca do urny.

To mieszkanie warte jest 305 000 zł

12 jeden z naszych Czytelników biorących udział w loterii wygra dwupokojowe mieszkanie, które przygotowała i wykańcza firma Developres Sp. z o.o., sprawdzony i solidny deweloper.
Mieszkanie będzie w pełni wykończone i kompleksowo wyposażone w meble oraz sprzęt AGD i RTV. Zwycięzca zamieszka w nowym budynku kompleksu SkyRes, pomiędzy ulicami Warszawską i Lubelską. To świetne miejsce do zamieszkania, ale również znakomita inwestycja w samym centrum miasta.


Chcesz włączyć się do gry o mieszkanie już dziś?

[ZAGRAJ W LOTERII]

Ula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.