Zwycięzca wielkiej loterii „Nowin” z 2017 roku po raz pierwszy zobaczył swoje mieszkanie

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Łokaj
Anna Janik

Zwycięzca wielkiej loterii „Nowin” z 2017 roku po raz pierwszy zobaczył swoje mieszkanie

Anna Janik

Zwycięzca wielkiej loterii „Nowin” w czwartek po raz pierwszy zobaczył swoje mieszkanie. Nie mógł uwierzyć, że jest już prawie wykończone

Wykupił abonament dostępu do treści portalu nowiny24.pl, wziął udział w losowaniu i... wygrał. Wczoraj Paweł Zwierzyński po raz pierwszy obejrzał miejsce, które niedługo stanie się jego domem.

- Myślałem, że zastanę jeszcze gołe ściany, a tu prace są praktycznie na ukończeniu - nie mógł się nadziwić Paweł Zwierzyński, zwycięzca loterii mieszkaniowej Nowin, oglądając swoje własne „M”.

Wizyta w towarzystwie rodziców

Tę niezwykłą wizytę w bloku na osiedlu Skyres zorganizował Developres z okazji dni otwartych firmy. Pan Paweł zjawił się tam wczoraj w towarzystwie swoich rodziców: taty Krzysztofa i mamy Barbary. To właśnie spacer po osiedlu i przekonanie się, jak będzie mieszkał ich syn uzmysłowiło im, że to dzieje się naprawdę!

- My długo nie mogliśmy w tę wygraną uwierzyć. Dla rodziców fakt, że ich dziecko ma zapewniony start na dorosłe życie to najlepsza wiadomość- mówi wzruszona pani Barbara.

Bo Paweł od października zacznie w Rzeszowie studia uzupełniające z ekonomii. Dlatego własne mieszkanie, do którego klucze odbierze we wrześniu, to prezent od losu, niemal idealnie wymierzony w czasie.

To mieszkanie już zyskało na wartości

- W mieszkaniu będzie wszystko: nie tylko meble, sprzęt AGD, ale też dodatki: zasłony, dekoracje, a nawet sztućce w szufladach - mówi Bogusław Sobczyk z firmy Developres. - Dodam, że ceny mieszkań w Rzeszowie tak poszybowały w górę, że mieszkanie pana Pawła, które przed rozpoczęciem loterii wycenialiśmy na ok. 305 tys. zł dziś jest warte o 15-20 tys. więcej - zaznacza.

Ale nasz zwycięzca wcale nie zamierza go sprzedawać.

- Ja się nie mogę nim nacieszyć! - mówi Paweł Zwierzyński, zaglądając do każdego pomieszczenia. - Kuchnia jest praktycznie gotowa, jest lodówka, zmywarka, piekarnik, w łazience stoi pralka, a w sypialni łóżko i szafa. A wszystko tak nowocześnie i gustownie zaaranżowane - komentuje.

Jak ostatecznie będzie wyglądało w pełni umeblowane i wykończone mieszkanie, przekonamy się we wrześniu podczas oficjalnego przekazania kluczy zwycięzcy naszej loterii.

Anna Janik

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.