Żużlowiec Wilków Krosno, Edward Mazur nie jest zadowolony z minionego sezonu jednak, jak mówi, nie wszystko zależało od niego

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Szymczak
Michał Czajka

Żużlowiec Wilków Krosno, Edward Mazur nie jest zadowolony z minionego sezonu jednak, jak mówi, nie wszystko zależało od niego

Michał Czajka

Zdaniem Edwarda Mazura z Wilków Krosno na dobrą dyspozycję zawodnika składa się wiele czynników. Jemu w sezonie 2018 pewnych rzeczy zabrakło, by wrócić do dobrej formy.

Zdecydowałeś się zaufać nowym działaczom w Krośnie. Nie miałeś obaw, by tak iść w nieznane?

Nie ukrywam, że jakieś obawy rzeczywiście były. Spotkałem się kilkakrotnie z wiceprezesem Leśniakiem, prezesem Doboszem, a także Gabrielem Waliszko - po tych rozmowach byłem już przekonany, iż to jednak będzie dobry wybór.

Gdy rozmawialiśmy rok temu liczyłeś, że spędzisz tylko jeden sezon w 2. lidze, a tymczasem będzie kolejny.

To prawda, ale złożyło się na to wiele czynników. Nie chcę już za bardzo wracać do tego tematu, ale powiem tylko, że do dobrej dyspozycji zawodnika potrzeba dobrego funkcjonowania klubu. Pewnych rzeczy brakowało i to nie ułatwiało zadania.

Tak jak mówisz, nie był to chyba do końca udany rok dla ciebie.

Na pewno oczekiwałem od siebie dużo więcej. Oczywiście to jest sport, każdy pracuje na swój wynik, ale nie wszystko od nas zależy. Ja już skupiam się na kolejnym sezonie.

W dalszej części rozmowy Edward Mazur mówi m. in. o:

 • kontrakcie w Danii
 • braku licencji dla Stali Rzeszów
Pozostało jeszcze 51% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Michał Czajka

Dziennikarz sportowy W dziale sportowym "Nowin" jestem od 2015 roku. Sport zawsze był moją pasją. Z czasem zacząłem nie tylko pisać, ale również fotografować i przygotowywać materiały wideo z różnych wydarzeń. Moje ulubione dyscypliny to piłka nożna i żużel, ale w redakcji właściwie zajmuję się każdą dyscypliną (jeśli oczywiście jest taka potrzeba). Ponadto współpracuję z "Tygodnikiem Żużlowym". W przeszłości pisałem również na łamach "Przeglądu Sportowego",  "WPSportoweFakty.pl" oraz portalu "PoBandzie".

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.