Michał Czajka

Żużlowiec Wilków Krosno, Andriej Karpow chce pomóc zespołowi w realizacji celów, ale, jak mówi, nie czuje się liderem

Andriej Karpow dobrze czuje się w krośnieńskim zespole Fot. Tomasz Jefimow Andriej Karpow dobrze czuje się w krośnieńskim zespole
Michał Czajka

Gdy Andriej Karpow dołączył do kadry Wilków Krosno oczekiwano, że będzie jednym z filarów tego zespołu. Póki co Ukrainiec nie zawodzi i rzeczywiście jest silnym ogniwem drużyny prowadzonej przez trenera Janusza Ślączkę.

Ostatni mecz w Pile nie był dla was udany (Wilki przegrały 35:54). Spodziewałeś się tak ciężkiej przeprawy?

Patrząc na wynik, na pewno można było odnieść takie wrażenie. Zabrakło moich punktów, które mogłem zdobyć w dwóch biegach i wynik już byłby inny. 2. liga jest coraz mocniejsza, a takie wyniki zdarzają się zarówno w 1. lidze ale także i w ekstralidze. Mam nadzieje, że dla nas był to tylko wypadek przy pracy.

Wspomniałeś, że zabrakło cię w dwóch biegach. Dlaczego?

Miałem dwa ciężkie wyjścia z łuku i przeciążyłem bark przez co odnowiła mi się stara kontuzja. Nie chciałem pogłębiać problemu i niepotrzebnie ryzykować. Liczę, że to chwilowa sprawa i na przyszły mecz będę już w stu procentach gotowy do jazdy.

Czyli ten uraz jeszcze daje o sobie znać?

Generalnie nie mogłem narzekać, bo było już coraz lepiej i wszystko szło w dobrym kierunku, ale, jak już wspomniałem, odczułem ten uraz podczas meczu w Pile.

W dalszej części rozmowy Andriej Karpow mówi m. in. o:

 • szansach Wilków na awans
 • poziomie 2. ligi
Pozostało jeszcze 48% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Michał Czajka

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.