Jarosław Miłkowski

Żużlowcy Stali Gorzów mają nowego sponsora. Zaraz rusza sezon!

Żużlowcy Stali Gorzów mają nowego sponsora. Zaraz rusza sezon!
Jarosław Miłkowski

Truly.work Stal Gorzów - pod taką nazwą będą jeździli aktualni wicemistrzowie Polski. Sponsorem drużyny została gorzowska firma, która zajmuje się rekrutacją pracowników.

- Jeżeli to gorzowski biznes może wspierać gorzowski sport, to jest nam wszystkim miło. Zawsze koszula jest bliższa ciału – mówił wczoraj Ireneusz Maciej Zmora, prezes Stali Gorzów. Gdy wybiło południe, obwieścił: - Przystąpimy do rozgrywek pod nową nazwą i z nowym sponsorem. Drużyna będzie się nazywała truly.work Stal Gorzów – mówił prezes Zmora.

CZYTAJ DALEJ:

Pozostało jeszcze 88% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.