Żużel. Wychowanek Stali Rzeszów szaleje na torach ekstraligi, ale o swoim klubie nie zapomina

Czytaj dalej
Marek Bluj

Żużel. Wychowanek Stali Rzeszów szaleje na torach ekstraligi, ale o swoim klubie nie zapomina

Marek Bluj

Mieszkający w Rzeszowie Paweł Miesiąc jest liderem Motoru Lublin na torach PGE Speedway Ekstraligi. - Z dużą satysfakcją mogę powiedzieć, że mam dobry start sezonu. Czuję, że już wjechałem się w sezon, czuję swoje motocykle - mówi.

Wszyscy cię chwalą. Okrzyknięty zostałeś rewelacją otwarcia sezonu w ekstraklasie. W czterech meczach zdobyłeś dla Motoru Lublin 35 punktów. To świetny wynik. Nieoczekiwanie wyrosłeś na lidera drużyny.
Rzeczywiście, z dużą satysfakcją mogę powiedzieć, że mam dobry start sezonu. Czuję, że już wjechałem się w sezon, czuję swoje motocykle i myślę, że właśnie tak to powinno i będzie wyglądać już do końca. Oczywiście, cieszę się , że tak właśnie jest. Robię wszystko, co w mojej mocy, aby zdobywać jak najwięcej punktów i zadowolić moich kibiców.

Dziękuje wszystkim - i tym z Lublina i tym z Rzeszowa - że trzymają za mnie kciuki, że wierzyli we mnie. Będę się nadal starał, aby w każdym meczu dawać z siebie wszystko. Nasza sytuacja w tabeli byłaby zdecydowanie lepsza, gdyby każdy z nas dołożył po 2-3 punkty więcej, ale nie każdy jest jeszcze w optymalnej formie. Cały czas nad tym pracujemy. Dotychczasowe mecze pokazały, że jesteśmy mocną drużyną, ale „czegoś” nam brakuje. Mam nadzieję, że wszystko przyjdzie w odpowiednim momencie i będziemy wygrywać.

Twoje świetne wyniki, to z pewnością także wypadkowa bardzo dobrego sprzętu jakim dysponujesz, bo silniki przygotowuje ci Flemming Graversen. Ale motory same nie jadą...
Z pewnością moja dobra forma jest efektem fajnie przepracowanej zimy, choć wiadomo, że główną rolę odgrywa sprzęt. Moje silniki chodzą super, jestem z nich bardzo zadowolony, podczas jazdy spisują się bez zarzutu, dlatego na torze czuję się pewnie.

W dalszej części wywiadu przeczytasz m.in.:

 • "Nigdy wcześniej nie czułem się tak pewnie na motocyklu, a jazda nie sprawiała mi tak wielkiej przyjemności; po prostu, jest dla mnie wielką frajdą i świetną zabawą"
 • "Jestem nauczony ścigać się i walczyć. Gdy jest taka potrzeba, robię to z całą zawziętością, a gdy jestem z przodu, to uciekam. Dla kibiców i dla mnie nie jest to żadna nowość, że walczę i podczas mijanek na torze robię różne rzeczy. Kibice to lubią i ja - nie ukrywam - też"
Pozostało jeszcze 61% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Marek Bluj

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.