Żory: Koronawirus nie zatrzymał budowy wielkiej galerii Wiślanka

Czytaj dalej
Fot. Mallson
Arkadiusz Biernat

Żory: Koronawirus nie zatrzymał budowy wielkiej galerii Wiślanka

Arkadiusz Biernat

Pomimo pandemii koronawirusa nie zwolniły tempa prace przy budowie Galerii Wiślanka w Żorach. Obiekt powstaje zgodnie z planem, a jego otwarcie ma nastąpić w IV kwartale 2020 roku. W środku znajdzie się 80 lokali handlowo-usługowo-rozrywkowych.

Trwa budowa Galerii Wiślanka w Żorach. Będzie to pierwszy tego typu obiekt w tym mieście. Jak słyszymy, prace budowlane realizowane od lata 2019 roku przebiegają zgodnie z harmonogramem inwestycji. Zakończone zostały czynności związane ze stanem surowym obiektu. Obecnie wewnątrz budynku trwają roboty instalacyjne i wykończeniowe. Niebawem planowane są przekazania pierwszych lokali najemcom. W maju rozpoczęto roboty drogowe, w tym realizację ponad 600 miejsc parkingowych dla przyszłych klientów Galerii Wiślanka w Żorach.

[cyt]- Już na etapie projektu architektonicznego zwracaliśmy szczególną uwagę na odpowiednią jakość i liczbę miejsc parkingowych. Z uwagi na lokalizację obiektu wokół głównych arterii komunikacyjnych miasta, liczymy na wysoką odwiedzalność klientów zmotoryzowanych i w trosce o ich bezpieczeństwo oraz wygodę szczególną uwagę przywiązujemy to rozwiązań komunikacyjnych w obrębie obiektu. W obecnej sytuacji epidemiologicznej wprowadzamy dodatkowe elementy uwzgledniające

Pozostało jeszcze 60% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Arkadiusz Biernat

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.