Rafał Rusiecki

Zimny prysznic Piotra Myszki w Japonii [ZDJĘCIA, WIDEO]

Zimny prysznic Piotra Myszki w Japonii [ZDJĘCIA, WIDEO] Fot. Archiwum prywatne
Rafał Rusiecki

Rozmowa z Piotrem Myszką, żeglarzem olimpijskiej klasy RS:X, o fascynacji Japonią, do której będzie chciał wrócić w 2020 roku na igrzyska.

Paweł Tarnowski, kolega z kadry, bardzo chwalił japońską kuchnię. Też ją polubiłeś?
To kuchnia bardzo lekkostrawna i delikatna. Jest w niej bardzo dużo ryb, oczywiście ryż i zupa. To taka podstawa. Te trzy składniki przewijają się przez cały dzień, od śniadania po kolację. Tradycyjne jedzenie jest serwowane praktycznie w każdym miejscu w mieście.

Pozostało jeszcze 97% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Rafał Rusiecki

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2025 Polska Press Sp. z o.o.

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji z niniejszej strony internetowej, w tym ze znajdujących się na niej publikacji, przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie jest niedozwolone. Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są tutaj.