Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Zemsta porzuconej nastolatki. Seks był dobrowolny, gwałt sobie zmyśliła

Czytaj dalej
Fot. 123rf
Artur Drożdżak

Zemsta porzuconej nastolatki. Seks był dobrowolny, gwałt sobie zmyśliła

Artur Drożdżak

Najpierw 37-letni mężczyzna usłyszał wyrok 3 lat więzienia, potem okazało się jednak, że jest niewinny i nie zgwałcił o 20 lat młodszej dziewczyny.

Zwykle wygadana i roześmiana Ewka nie mogła znaleźć sobie miejsca w domu, choć powinna się cieszyć z wakacji i gorącego lipca. Chlipała po kątach i miała minę, jakby zbliżał się koniec świata. Starsza siostra w końcu nie wytrzymała i zapytała ją wprost: o co chodzi.

- Jestem w ciąży - krótko wyznała 17-latka i wybuchnęła płaczem.

- Jak to się stało? Gdzie, z kim, czyje to dziecko? - siostra zasypywała ją pytaniami, ale Ewa unikała odpowiedzi i tylko stopniowała napięcie.

- Zostałam zgwałcona w pociągu - odparła dziewczyna. Dodała, że gdy wracała z praktyki szkolnej w Krakowie, nieznajomy mężczyzna w przedziale poczęstował ją coca-colą i po chwili straciła świadomość. Zapamiętała tylko, że pociąg zatrzymywał się na kolejnych stacjach: Rudawa, Krzeszowice, Dulowa...

W końcu Ewa wysiadła w Trzebini. Współpasażer miał przyznać się wtedy, że ją, jak to określił, przeleciał. Faktycznie czuła, że bolą ją uda i że na majtkach ma ślady męskiej aktywności. Potem tego człowieka już nie spotkała. Ze wstydu nie mówiła o incydencie, do którego doszło wiosną 26 marca.

Siostry spojrzały na siebie i wiedziały, że teraz czeka je najgorsze: trzeba o sprawie powiedzieć matce.

Kłopoty w rodzinie

Żarliwa katoliczka Anna B. przyjęła wiadomość z bólem serca. Córki trzymała krótko, ale życie to nie bajka. Ucieszyła się, kiedy starsza oświadczyła jej, że wychodzi za mąż. Zgrzyt nastąpił wtedy, gdy usłyszała, że córka jest w ciąży. Datę ślubu przyspieszono. Panna młoda składała przysięgę małżeńską w kościele, mając już spory brzuszek.

Teraz Annę B. spotkał drugi cios: młodsza córka spodziewa się nieślubnego dziecka. Kłopot, wstyd i hańba. Z mężem Anna B. uradziła, że o gwałcie należy powiadomić policję.

- Złapcie tego zwyrodnialca - prosiła. Przesłuchano kolejarzy, dziewczynę, jej rodzinę i znajomych, po czym śledztwo umorzono z powodu niewykrycia sprawcy.

Czytaj więcej:

 • Dzisiaj możemy - wyraziła zgodę Ewka... Co było dalej?
 • "Doskonalenie" wersji gwałtu. Co zmyśliła nastolatka?
Pozostało jeszcze 69% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Artur Drożdżak

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.