Zdzisław "Hrabia" Napieracz, jedna z legend podkarpackiej piłki nożnej, opowiada o swojej karierze piłkarskiej i trenerskiej

Czytaj dalej
Fot. Polskapress
Marek Bluj

Zdzisław "Hrabia" Napieracz, jedna z legend podkarpackiej piłki nożnej, opowiada o swojej karierze piłkarskiej i trenerskiej

Marek Bluj

Zdzisław Napieracz, mający ksywkę Hrabia, jedna z legend podkarpackiej piłki - wychowanek Stali Rzeszów, znakomity piłkarz kilku klubów, gracz pierwszej ligi, ze swadą mówi o trenowanej przez siebie Koronie - liderze rzeszowskiej klasy okręgowej, rywalach, transferach, Pucharach Polski zdobytych ze Stalą Rzeszów i Zagłębiem Sosnowiec oraz wielu nieznanych historiach.

To dobrze, że zaplanowana na sobotę i niedzielę inauguracyjne kolejki w kilku ligach w tym rzeszowskiej okręgówce, zostały odwołane?
Bardzo dobrze. To dobra decyzja. Warunki, absolutnie nie sprzyjały rywalizacji sportowej, mogły wprost ją wypaczać. Za dużo mogło być przypadku, mówię tak, bo znam to ze swojego doświadczenia. W maju są długie dni, można grać nawet 18, kibice przyjdą na stadion po pracy. Jeżeli chodzi o naszą Koronę, to przygotowywaliśmy się od stycznia. Trenowaliśmy na stadionie Stali Rzeszów dwa razy w tygodniu i raz na sali. Jak inni rozgrywaliśmy mecze kontrolne.

W dalszej części rozmowy m.in. o:

 • statusie Krzysztofa Weresa
 • budżecie i aspiracjach Korony
 • Kto nadał mu ksywkę Hrabia?
 • jak to było ze zdobywaniem Pucharów Polski w Stali i Zagłebiu?
 • jak ratował honor Stali Rzeszów
 • swojej pracy trenerskiej
 • "10" najlepszych piłkarzy Rzeszowa
 • czy Stal Rzeszów wreszcie awansuje
Pozostało jeszcze 91% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Marek Bluj

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.