Zdrowie w oddechu - Twoje mini sanatorium

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Zdrowie w oddechu - Twoje mini sanatorium

Materiał informacyjny

Nasz gabinet ukierunkowany jest na profilaktykę i doprowadzenia organizmu do homeostazy – wewnętrznej równowagi. To mini sanatorium, gwarantujące wypoczynek, relaks, miłą atmosferę oraz utrzymanie i poprawę zdrowia. W naszej ofercie stawiamy na sprawdzone certyfikowane sprzęty, które zapewniają Państwu bezpieczeństwo i komfort z ich korzystania. Gwarantujemy też przystępne ceny, promocje i rabaty.

Nasyć organizm tlenem w łagodnej komorze hiperbarycznej
Łagodna tlenoterapia hiperbaryczna korzysta z naturalnego dla organizmu surowca – tlenu, dlatego jest bezpieczna zarówno dla starszych, jak i dla młodszych. Wspomaga regenerację organizmu, przyspiesza rehabilitację po wszelkiego rodzaju kontuzjach bądź zabiegach chirurgicznych, zapobiega przeciążeniu organizmu, poprawia ogólne samopoczucie. Zwiększa wydolność płuc, łagodzi napięcia mięśniowe, poprawia prace organów wewnętrznych, ma pozytywny wpływ na pracę mózgu. Działa także przeciwbólowo, uśmierza silne bóle migrenowe, łagodzi objawy stresu, przewlekłego zmęczenia czy napięcia psychicznego, w tym stanów depresyjnych. Równocześnie wpływa pozytywnie na naszą pamięć i koncentrację. Pobudza organizm do produkcji komórek, odpowiadających za młody wygląd skóry. Łagodzi zmarszczki, cellulit oraz rozstępy.

Terapię hiperbaryczną stosuje się między innymi przy:

Inhalacja wodorem molekularnym wspomaga tlenoterapię hiperbaryczną. To najszybszy i najbezpieczniejszy sposób na odbudowę odporności i przyspieszenie procesów regeneracyjnych organizmu. Wodór ze względu na ogromny potencjał antyoksydacyjny, neutralizuje szkodliwe dla zdrowia wolne rodniki. Nadmiar wolnych rodników wywołuje w organizmie stres oksydacyjny, który jest przyczyną powstawania m.in. miażdżycy oraz innych chorób sercowo- naczyniowych, przedwczesne starzenie się skóry, choroby skóry (łuszczyca, egzema), nowotwory, choroby mózgu, cukrzyca, choroby trzustki, wątroby. Inhalacja wodorem znacząco wpływa na przyspieszenie powrotu do formy, wzmocnienie osłabionego organizmu, poprawę pamięci i koncentracji, ułatwia oddychanie i odkrztuszanie, zwiększa wydolność płuc.

Wibroterapia to forma terapii leczniczej i profilaktycznej, zaliczanej do zabiegów fizykoterapeutycznych. Ta dynamiczna i szybka rehabilitacja pierwsze efekty leczenia daje już po 3 dniach. Głównym celem jest zwalczanie bólu, zwiększone ukrwienie, poprawa napięcia mięśniowego oraz działanie metaboliczne (walka z nadwagą) i ujędrniające.

Na co pomaga?

W naszym gabinecie skorzystasz również z presoterapii, która działa jak drenaż limfatyczny pozwalający zmniejszyć i zlikwidować zastoje wody w organizmie, masażu rolkowo - próżniowego, sauny kurdy na podczerwień, światłoterapii - medyczna lampa celluma pro.

Umów się na wizytę już dziś

Tel. 889147678
kontakt@zdrowiewoddechu.pl
Pon - pt: 10.00 - 18.00
Sob: 9.00 - 14.00

Zdrowie w Oddechu
Ul. Herberta 5
49-300 Brzeg
zdrowiewoddechu.pl
Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.