Zawodniczka Developresu, Agnieszka Rabka: Z drużynami z dołu tabeli nie musi być łatwiej

Czytaj dalej
Fot. K_kapica_afk
Łukasz Pado

Zawodniczka Developresu, Agnieszka Rabka: Z drużynami z dołu tabeli nie musi być łatwiej

Łukasz Pado

- Cieszę się, że w jakiś sposób mogę pomóc, czy to na początku seta, czy na końcu – mówi Agnieszka Rabka, rozgrywająca Developresu. Rzeszowianki pokonały w ostatnim meczu Legionovię 3:0. W sobotę zagrają z PTPS-em Piła.

Macie za sobą szybki mecz z Legionovią. Nie ma to jak wygrywać w trzech setach, jest więcej czasu na odpoczynek...

Taki był plan, aby szybko zakończyć to spotkanie, można powiedzieć, że wykonałyśmy go w stu procentach. Ostatnio zdarzały nam się spotkania, w których miałyśmy bardzo słabe pierwsze partie, teraz trener nas na to szczególnie uczulał i wręcz żądał, abyśmy zagrali z pełną koncentracją od samego początku. Myślę, że to się udało, ale znając naszego trenera, jakieś błędy znalazł i będzie je nam opowiadał.

Sezon trwa. Po pierwszych “kotach za płoty” rozkręcacie się. Wygrywacie, a te wygrane są bardzo przekonujące...

Miejmy nadzieję, że tak jest, a te wygrane to nie przypadek, ale przed świętami mamy jeszcze kilka spotkań nim skończy się pierwsza runda i bardzo liczymy, że ta nasza lokata będzie jak najwyższa.

Co by ten Developres zrobił bez Agnieszki Rabki? Gdy nie idzie Petyi Barakovej, wchodzi “Mama” i jest po sprawie...

Cieszę się, że w jakiś sposób mogę pomóc, czy to na początku seta, czy na końcu. Trzeba się cieszyć, że mogę grać i pomóc zespołowi.

W dalszej części rozmowy Agnieszka Rabka mówi m. in. o:

 • kontuzji Helene Rousseaux
 • najbliższych meczach swojej drużyny
Pozostało jeszcze 47% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Łukasz Pado

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.