Zamów prenumeratę Nowin i na marzec wygraj tak jak pan Edward gotówkę w loterii Nowin "Mieszkanie za Czytanie"

Czytaj dalej
Fot. Tomasz Gnap
Ula Sobol

Zamów prenumeratę Nowin i na marzec wygraj tak jak pan Edward gotówkę w loterii Nowin "Mieszkanie za Czytanie"

Ula Sobol

Czwarte losowannie odbyło się 15 lutego. Rozdaliśmy łącznie 10 500 zł. Wylosowaliśmy: 1 x 5000 zł, 3 x 1000 zł, 5 x 500 zł. Wśród laureatów był także Edward Michalski, prenumerator Nowin z Białobrzegów. Nasz Czytelnik wygrał 500 zł.

- O wygranej dowiedziałem się ze strony internetowej - opowiada Edward Michałek. - Nie mogłem uwierzyć, że się udało, ale nie przeczę - ucieszyłem się bardzo. Grałem we wszystkich edycjach loterii, ale do tej pory nie udało mi się nic wygrać.

Nowiny czytam od zawsze

PanEdward jest prenumeratem Nowin od kilku lat.

- Wykupuję prenumeratę Nowin, bo jest taniej, a także wygodniej. Codziennie listonosz dostarcza mi gazetę - dopowiada nasz laureat. - Ale wcześniej też kupowałem Nowiny. Czytam gazetę od bardzo dawna.

Nasz Czytelnik zapewnia, że będzie grał dalej w loterii „Mieszkanie za czytanie”.

Włącz się do gry o mieszkanie

Czytelniku! Marzysz o wygraniu dwupokojowego, mieszkania o wartości 305 000 zł lub gotówki? Koniecznie musisz zacząć czytać Nowiny. W każdej chwili możesz dołączyć do gry i sam wybierasz najwygodniejszą dla siebie formę udziału w grze. Możesz zbierać kupony (do dziś możesz zamówić prenumeratę Nowin na marzec. Prenumerata zwiększa szansę w loterii, bo oprócz kuponów Czytelnicy dostają raz w miesiącu 2 Karty Prenumeratora) lub kupić abonament dostępu do treści elektronicznych na naszej stronie www.plus.nowiny24/wez-udzial/

Chcesz włączyć się do gry o mieszkanie już dziś?

[ZAGRAJ W LOTERII]

Zdecydowałeś się na zakup abonamentu dostępu do treści elektronicznych z e-wydaniem Nowin i zyskałeś prawie 2 razy więcej szans na wygraną niż Czytelnik kupujący gazetę w kiosku.

Uczestnikowi, który zakupił miesięczny abonament dostępu do treści elektronicznych, przysługują 4 Karty Abonamentowe. Karty abonamentowe, które w twoim imieniu drukuje, umieszcza w kopertach i wrzuca do urny organizator loterii.

Ula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.