Mariusz Parkitny

Zamieszenie w funduszu, czyli, który prezes jest pierwszy

Zamieszenie w funduszu, czyli, który prezes jest pierwszy
Mariusz Parkitny

Zamieszanie wokół wojewódzkiego funduszu ochrony środowiska osiągnęło apogeum. Do pracy wrócił trzeci prezes, który ma być pierwszym. A marszałek ostrzega bank, że na interesach z funduszem może stracić.

Gdyby sprawa dotyczyła przepychanek PiS-PO, można byłoby ją traktować jako polityczną wojenkę i zamieścić w rubryce śmieszno-straszne. Ale problem jest poważny, bo dotyczy milionów złotych naszych pieniędzy, którymi obraca fundusz.

Do siedziby Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki w Wodnej w Szczecinie nie został wpuszczony Jacek Chrzanowski, prezes powołany za rządów koalicji PO-PSL. Gdy PiS wygrał wybory, to go odwołał i powołał swojego kandydata, Radosława Grzegorczyka.

Pozostało jeszcze 81% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Mariusz Parkitny

Jestem dziennikarzem od ponad dwóch dekad. Piszę do Głosu Szczecińskiego, Naszego Miasta Szczecin, Trendy, portali www.gs24.pl, szczecin.naszemiasto.pl.


Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Dlatego w pracy zajmuję się najczęściej sprawami wymiaru sprawiedliwości: relacjami z procesów, opisywaniem śledztw. Interesują mnie też sprawy Szczecina. Czasem przyglądam się też naszej polityce, która potrafi przyprawić o ból głowy.


Znajdziecie mnie też bardziej prywatnie na Facebooku https://www.facebook.com/mariusz.parkitny.75 Twitterze https://twitter.com/ParkitnyMariusz i Instagramie https://www.instagram.com/parkitnymariusz/?hl=pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.