Materiał informacyjny

Zakład Usługowo Handlowy Szłapak

Zakład Usługowo Handlowy Szłapak
Materiał informacyjny

Nieustanny rozwój w wielu dziedzinach, innowacyjne rozwiązania, profesjonalizm oraz partnerskie podejście zarówno do kontrahentów, jak i klientów, pozwoliło nam z małej, skromnej firmy stworzyć zakład z szeroką ofertą handlową i usługową. ZUH Waldemar Szłapak to firma zajmująca się działalnością rolniczą i leśnictwem od 1992 roku. Wraz z rosnącą wiedzą i doświadczeniem zaczęliśmy rozszerzać działalność o usługi transportowe, sprzedaż nawozów, opału i handel zbożem, aktualnie oferujemy różnorodne usługi związane z gospodarstwem rolnym, ale również i hodowlanym. Od samego początku istnienia działalności naszym celem jest rozwój. Nieustannie powiększamy ofertę handlową, oferujemy usługi z wykorzystaniem najnowszych technologii. Usługą priorytetową naszej firmy jest aktualnie zbiór roślin nasiennych, w szczególności zbóż, rzepaku i kukurydzy, oraz siew pasowy specjalistycznym agregatem.

Zaufało nam już wielu przedsiębiorców rolnych, zarówno na terenie Lubelszczyzny, jak całego kraju. Wiemy, jakim problemem są awarie maszyn rolniczych podczas najbardziej intensywnego okresu prac polowych. Nasz sprzęt znajduje się pod nieustanną opieką wykwalifikowanych mechaników, regularnie przechodzi potrzebne przeglądy oraz drobne naprawy. Gwarantuje to terminowość i niezawodność nawet podczas najbardziej wymagających prac. Okres żniw jest krótki, a warunki pogodowe nierzadko potrafią przysporzyć trudności. Zachęcamy do podpisywania umów z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, co umożliwi wykonanie usługi na czas i w korzystnej cenie.

Płatność ratalna
Na wykonane usługi podpisujemy umowy oraz wystawiamy faktury VAT. Proponujemy również systemy ratalne Santander Consumer Bank i leasing.

Dębina 4
22-122 Leśniowice

tel. 509 239 001
tel. 601 669 880

Mail waldemar.szlapak@wp.pl

Mail info@szlapak.pl

www.szlapak.pl

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.