Joanna Krężelewska

Z wokandy: finał sprawy napaści z Karlina. 35-letni Bogdan D. usłyszał wczoraj wyrok

Z wokandy: finał sprawy napaści z Karlina. 35-letni Bogdan D. usłyszał wczoraj wyrok Fot. Joanna Krężelewska
Joanna Krężelewska

W Sądzie Okręgowym w Koszalinie wyrok usłyszał 35-letni Bogdan D. Na ulicy brutalnie zaatakował 14-latkę. Sąd wymierzył mu karę 10 lat pozbawienia wolności.

Adwokat Bartosz Papucewicz w mowie końcowej wskazał, że żaden z dowodów nie przesądza o zamiarze zabójstwa, ani też o tym, że jego klient uderzył obuchem siekiery. - Takie uderzenie nie spowodowałoby guza! - zaakcentował, przypominając zeznania naocznego świadka: - Kobieta ta twierdziła, że oskarżony uderzył trzonkiem siekiery, czyli jej drewnianą częścią.

Pozostało jeszcze 89% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Krężelewska

Rocznik 1983. Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studentka psychologi na Uniwersytecie Gdańskim. Od 2006 roku dziennikarka „Głosu Pomorza”, dziś „Głosu Koszalińskiego”. Na łamach dziennika relacjonuje przebieg procesów sądowych w sprawach karnych. Pisze o kulturze, sprawdza, co dzieje się w gminie Sianów i gminie Karlino. Na gk24.pl prowadzi magazyn poświęcony kulturze. Autorka książki „Historia pisana zbrodnią”, poświęconej najgłośniejszym procesom sądowym w sprawach karnych, które toczyły się przed koszalińskim sądem po II wojnie światowej. Nałogowo czyta, szczególnie kryminały i przepisy kulinarne. Uwielbia podróże, żeglowanie, wycieczki rowerowe, las i mokry nos psa Muffina.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.