Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Z „Edenu” do celi, czyli ile znaczy płeć piękna w życiu Krzysztofa

Czytaj dalej
Fot. Artur Drożdżak
Artur Drożdżak

Z „Edenu” do celi, czyli ile znaczy płeć piękna w życiu Krzysztofa

Artur Drożdżak

W pewnym momencie w życiu Krzyśka kobiety zaczęły odgrywać ważną rolę i to tę zawodową. Dzięki nim interes 34-latka nieźle się kręcił. To ważne, bo bez pań chętnych do pracy byłoby krucho w seksbiznesie.

Żonaty, karany, lat 34. Krzysiek długo pracował jako kierowca tira i zdarzało mu się widywać w trasie kobiety oferujące swoje wdzięki. Można je określić słowem „wolnostojące”, ale Krzyśkowi zamarzyło się zainwestować w tzw. panie „zadaszone”, czyli po prostu postanowił otworzyć agencję towarzyską. Dziewczyny miały w cywilizowanych warunkach uprawiać seks, a nie gdzieś pod chmurką, w krzakach, w których roi się od kleszczy i komarów. Tu miał być luksus, wygoda i zadowolenie klientów, tzw high life.

„Eden” w Myślenicach

Nie bez powodu burdel dostał szumną nazwę „Eden”, czyli raj.

W prowadzeniu tego interesu ważną osobą stał się kumpel Marcin, o 7 lat starszy, technik kaletnik, ale kiedyś ponoć bramkarz w innej agencji towarzyskiej. Znał realia, zwyczaje w tym środowisku, sam prowadził zupełnie inny biznes, więc orientował się też w tajnikach księgowości i zawiłościach związanych z płaceniem podatków.

Burdelmamą zgodziła się zostać Justyna, 28-latka spod Sącza. Kiedyś pracowała w klubie go-go „Haeven”, czyli niebo, potem miała epizod pracy w hipermarkecie, w końcu poznała Krzyśka w Tenczynie, wymienili się telefonami i zaproponował jej, by została barmanką w Edenie”. Posadę objęła i stała się zaufaną personą szefa. Po trwającym kilka miesięcy remoncie klub był gotowy, panie też. Za wynajem płacili 1700 zł miesięcznie właścicielowi lokalu Wiesławowi D.

Krzysiek dał ogłoszenie na portalu erotycznym .

Czysto, schludnie, warunki pracy znakomite, sanepid nie miałby się do czego przyczepić. Z każdą z dziewczyn Krzysiek podpisał umowę najmu i mogły za darmo mieszkać w agencji. Zyskiem z roboty dzieliły się po połowie.

200 zł za godzinę seksu

Za godzinę panowie płacili 200 zł, za pół 160 zł. Dziewczyny miały też zyski, jeśli namówiły klienta na drinka. Tanio nie było: piwo 20 zł, butelka szampana 100 zł, drink z wódką 40 zł, whisky 60 zł.

Justyna skrupulatnie notowała czas pobytu klientów w pokojach, zapisywała ilu ich było, potem karteczkę z wyliczeniami i zarobione pieniądze wsadzała do sejfu, szyfr znała jako zaufana Krzyśka. Z późniejszych słów Marcina wynikało, że oprócz pensji otrzymywała też 600 zł tygodniowo z zysków, jakie agencja miała z nierządu. Śledczy doliczyli się, że w ciągu półtora roku Krzysiek i spółka zarobili 190 tys. zł dzięki wytężonej, wcale niełatwej pracy w porze nocnej 13 zatrudnionych dziewczyn.

Czytaj więcej i dowiedz się:

 • jakie zmiany w biznesie wprowadził nowy wspólnik? 
 • jak właściciele seksagencji przeszli od seksbiznesu do rozbojów? 
Pozostało jeszcze 65% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Artur Drożdżak

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.