Wypadł z pociągu na Woodstock: 22-latek z Dąbrowy w śpiączce WYPADEK WOODSTOCK

Czytaj dalej
Fot. TVN24/X-News
AS

Wypadł z pociągu na Woodstock: 22-latek z Dąbrowy w śpiączce WYPADEK WOODSTOCK

AS

Dramatyczny wypadek w pociągu na Przystanek Woodstock 2015: 22-latek z Dąbrowy Górniczej wypadł z pociągu w drodze na Woodstock. Jest w śpiączce. Do zdarzenia doszło w poniedziałek o godz. 22.30 w pobliżu stacji kolejowej w Zdzieszowicach pod Opolem. Młody mężczyzna wypadł z pociągu podczas załatwiania potrzeby fizjologicznej. Jest w ciężkim stanie.

Wypadek w pociągu na Woodstock

:

22-letni mężczyzna wypadł z pociągu jadącego na Przystanek Woodstock. Jest w ciężkim stanie w szpitalu. To mieszkaniec Dąbrowy Górniczej.

Z informacji przekazanych nam przez Jarosława Waligórę, rzecznika policji w Krapkowicach wynika, że 22-latek jechał pociągiem relacji Kraków-Kostrzyn, który jechał na Woodstock. Do tragedii doszło w poniedziałek w nocy.

Dlaczego mężczyzna wypadł z pociągu?

Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna chciał się spektakularnie wysikać przez drzwi.

- Z relacji świadków wynika, że mężczyzna zachwiał się stojąc w otwartych drzwiach pociągu, w momencie kiedy załatwiał potrzebę fizjologiczną - informuje Jarosław Waligóra.

Dwudziestoletni mieszkaniec Śląska w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala – powiedział asp. Karol Brandys, policja w Opolu.

Jak poinformował doktor Maciej Gawor, mężczyzna przebywa na oddziale intensywnej terapii.

- Jest w tej chwili w głębokiej śpiączce farmakologicznej i czekają go zabiegi naprawcze – stwierdził.

22-latek z rozległymi obrażeniami ciała trafił do Wojewódzkiego Centrum Medycznego w Opolu. Na chwilę obecną policja nie posiada więcej informacji na temat stanu zdrowia mężczyzny.

Mężczyzna przebywa obecnie na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej. Oprócz urazów głowy ma liczne złamania i urazy wewnętrzne. Jego stan określany jest na ciężki.

Jurek Owsiak o Woodstock:

- Kiedyś nam się wydawało, że o tych narkotykach nie ma już sensu mówić, bo udało się to opanować. Wtedy "wjechały" dopalacze i "wjeżdżają" w sposób okrutny - powiedział szef WOŚP Jerzy Owsiak o dopalaczach.

Owsiak przyznał, że na Przystanku Woodstock kłopoty z dopalaczami pojawiają się od 5-6 lat. Szef WOŚP uważa, że elementem walki z dopalaczami powinno być informowanie już od najmłodszych lat o zagrożeniu ze strony narkotyków. - Edukacja to jest coś podstawowego. Dzieciaki już w szkole podstawowej powinny uczyć się, jak segregować śmieci, o pierwszej pomocy, ale także o takich rzeczach jak hejterstwo w sieci, a także dopalacze i narkotyki - powiedział Owsiak.
W ostatnich dniach w woj. śląskim odnotowano już 339 zatruć dopalaczami - podało Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Katowicach. W szpitalach znajdują się nadal 33 osoby, z czego 5 jest w stanie ciężkim.


*Wybieramy Dziewczynę Lata 2015 ZGŁOŚ SIĘ i ZAGŁOSUJ NA KANDYDATKĘ
*Nowy sklep IKEA powstanie w Zabrzu
*Burza na Śląsku i Zagłębiu. Po burzy Rydułtowy wyglądają jak po wojnie ZDJĘCIA + WIDEO
*Przepis na leczo SPRAWDZONY I NAJSZYBSZY
*Program Rolnik szuka żony 2: Rolniczka Anna będzie gwiazdą
*Plebiscyt Fotolato 2015 WYGRAJ FANTASTYCZNE NAGRODY
*Erotyczna bielizna i gadżety z Zabrza podbijają rynek w Arabii Saudyjskiej

AS

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.