Wykup abonament za 29 złotych i zagraj o to nowoczesne mieszkanie

Czytaj dalej
Fot. Przykładowa wizualizacja
Urszula Sobol

Wykup abonament za 29 złotych i zagraj o to nowoczesne mieszkanie

Urszula Sobol

W każdym momencie możesz dołączyć do gry o gotówkę i mieszkanie. Wystarczy zebrać 10 kolejnych kuponów lub zakupić wybrany abonament na plus.nowiny24.pl

Już za 29 złotych możesz wykupić abonament dostępu do treści w serwisie plus.nowiny24.pl i zostać natychmiast uczestnikiem loterii „Mieszkanie za czytanie”.

Na laureata czeka mieszkanie, w pełni wykończone, umeblowane w kompleksie SkyRes w Rzeszowie. Uwaga, oprócz mieszkania, już 7 listopada rozdamy gotówkę.

Za 29 złotych kupisz abonament

W tej edycji loterii udział mogą wziąć również Czytelnicy, którzy wykupią abonament dostępu do treści wyłącznie za pośrednictwem plus.nowiny24.pl Przysługiwać im będą Karty Abonamentowe.

Karta Abonamentowa stanowi pojedynczy zestaw kuponów uprawniający do udziału w loterii „Mieszkanie za czytanie”.

Liczba kart, którą otrzymasz, zależy od prenumeraty, jaką wykupisz. Uwaga! Za abonament miesięczny (29 zł) przysługują Czytelnikowi 4 Karty Abonamentowe, za kwartalny (87 złotych) 12 Kart Abonamentowych. Z kolei za półroczny (148 zł) - 24 Karty Abonamentowe. Karty Abonamentowe w imieniu Czytelników, którzy zakupili abonament dostępu do treści elektronicznych wyłącznie poprzez plus.nowiny24.pl w okresie trwania loterii, wydrukuje i przygotuje organizator.

Prenumerata daje więcej szans w loterii

Gazeta „Nowiny” zarówno w prenumeracie tradycyjnej i elektronicznej jest tańsza niż w zwykłej sprzedaży, a jej cena gwarantowana na cały zapłacony okres, niezależnie od ewentualnych podwyżek w kiosku. I tak np. miesięczny koszt prenumeraty pocztowej dla Czytelnika indywidualnego w 2019 roku to 39 zł, a abonament dostępu do treści elektronicznych tylko 29 zł.

Aby nie przegapić żadnego wydania gazety, zyskać dodatkowe szanse i zaoszczędzić, zaprenumeruj „Nowiny” w formie tradycyjnej w najbliższym urzędzie pocztowym, a w formie elektronicznej poprzez plus.nowiny24.pl

Urszula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.