Wygrałam w loterii „Nowin” 5000 złotych. Była to największa wygrana gotówki w puli głównego losowania

Czytaj dalej
Fot. Damian Wiertel
Urszula Sobol

Wygrałam w loterii „Nowin” 5000 złotych. Była to największa wygrana gotówki w puli głównego losowania

Urszula Sobol

39-letniej Annie Kociełko z Nozdrzca dopisało szczęście w naszej loterii „Mieszkanie za czytanie”. Podczas głównego losowania, które odbyło się 7 listopada w redakcji „Nowin” w Rzeszowie, wygrała 5000 złotych. Była to największa wygrana gotówki w puli głównego losowania.

Do naszej laureatki zadzwoniliśmy bezpośrednio po losowaniu.

- Nie mogłam uwierzyć, że znalazłam się wśród laureatów głównego losowania - opowiada szczęśliwa Anna Kociełko. - Oglądałam zdjęcia i film z losowania i jestem w szoku, że mój zestaw loteryjny został wylosowany spośród takiej sterty kuponów. To dla mnie bardzo duże zaskoczenie, że wygrałem w „Nowinach” aż 5000 złotych.

Pani Anna jest stałą i wierną Czytelniczką „Nowin”

- Codziennie kupuję gazetę. Z przyjemnością też zaangażowałam się w loterię „Mieszkanie za czytanie”. Skrupulatnie wycinałam wszystkie kupony loteryjne i kompletowałam zestawy, ale oprócz loterii czytałam także z gazetę. W „Nowinach” jest naprawdę wiele ciekawych tekstów do poczytania.

Laureatka nie wie jeszcze, na co przeznaczy wygraną.

- Gotówka zapewne podreperuje trochę domowy budżet - dodaje z uśmiechem pani Anna. I zapewnia, że jeśli będzie kolejna edycja loterii, ona weźmie w niej udział.

- Historia lubi się powtarzać i mam nadzieję, że kiedyś jeszcze dopisze mi takie szczęście - mówi nasza rozmówczyni. - 5000 złotych to piękna nagroda. Z mojego szczęścia cieszą się bardzo mąż i 16-letni syn.

Urszula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.