Wygrałam 500 zł w loterii Nowin "Mieszkanie za czytanie". To był mój wyjątkowy prezent urodzinowy

Czytaj dalej
Fot. Ula Sobol
Ula Sobol

Wygrałam 500 zł w loterii Nowin "Mieszkanie za czytanie". To był mój wyjątkowy prezent urodzinowy

Ula Sobol

Anna Rykała z Zaborowa wygrała 500 zł w trzecim losowaniu w loterii Nowin „Mieszkanie za czytanie”. Gratulujemy naszej Czytelniczce!

Trzecie losowanie odbyło się w czwartek. Rozdaliśmy łącznie 10 500 zł. Wylosowaliśmy: 1 x 5000 zł, 3 x 1000 zł, 5 x 500 zł. - Kupuję Nowiny od bardzo dawna i grałem w poprzednich edycjach loterii „Mieszkanie za czytanie”. Jednak wcześniej nic nie udało mi się wygrać - opowiada Anna Rykała z Zaborowa. - Szczęście uśmiechnęło się dopiero do mnie teraz. Podczas trzeciego losowania, w dniu moich urodził wygrałam 500 zł. To miła niespodzianka i piękny prezent.

Dobrą wiadomość przeczytałam w Nowinach

O wygranej w loterii pani Anna dowiedziała się z gazety, dzień po losowaniu.

- Pracuję w sklepie, w którym jest też prasa. Przeczytałam listę laureatów trzeciego losowania i znalazłam tam swoje nazwisko. Dobrą wiadomością podzieliłam się z synem i córką - wyjaśnia nasza Czytelniczka.

Anna Rykała już wie na co przeznaczy wygraną gotówkę.

- Wygrałam 500 zł w dniu swoich urodzin dlatego kupię coś dla siebie. Oczywiście będę też pamiętała o jakimś prezencie dla dzieci

- zdradza nasza Czytelniczka

Wierna Czytelniczka Nowin

Pani Anna przyznaje, że Nowiny dają jej podwójną korzyść.

- Po pierwsze dostarczają wiadomości z kraju i ze świata, a także dają szansę w grze o gotówkę i mieszkanie - mówi nasza Czytelniczka.

Pani Anna Nowiny kupuje codziennie. - I zapewniam będę grać dalej. Główną nagrodą jest mieszkanie. Może się uda - uśmiecha się pani Anna.

Włącz się do gry o gotówkę i mieszkanie


Czytelniku! Marzysz o wygraniu mieszkania o wartości 305 000 zł lub gotówki? Koniecznie musisz zacząć czytać Nowiny.
W każdej chwili możesz dołączyć do gry i sam wybierasz najwygodniejszą dla siebie formę udziału w grze. Możesz zbierać kupony lub kupić abonament dostępu do treści elektronicznych na naszej stronie

Chcesz włączyć się do gry o mieszkanie już dziś?

[ZAGRAJ W LOTERII]

Zdecydowałeś się na zakup abonamentu dostępu do treści elektronicznych z e-wydaniem Nowin i zyskałeś prawie 2 razy więcej szans na wygraną niż Czytelnik kupujący gazetę w kiosku.

Uczestnikowi, który zakupił miesięczny abonament dostępu do treści elektronicznych, przysługują 4 Karty Abonamentowe. Uczestnikowi, który zakupił kwartalny abonament dostępu do treści elektronicznych, przysługuje 12 Kart Abonamentowych. Karty abonamentowe, które w twoim imieniu drukuje, umieszcza w kopertach i wrzuca do urny organizator loterii.

Życzymy szczęścia w kolejnych losowaniach loterii „Mieszkanie za czytanie”.

Ula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.