Urszula Sobol

Wygraj gotówkę i mieszkanie w loterii Nowin. 7 listopada główne losowanie

Wygraj gotówkę i mieszkanie w loterii Nowin. 7 listopada główne losowanie Fot. Przykładowa wizualizacja
Urszula Sobol

Wykup abonament dostępu do treści w serwisie plus.nowiny24.pl i zostań już dziś uczestnikiem loterii „Mieszkanie za czytanie”. Do wygrania jest mieszkanie, w pełni wykończone, umeblowane w kompleksie SkyRes w Rzeszowie. Oprócz mieszkania, 7 listopada podczas głównego losowania rozdamy również gotówkę.

Czytelnikom, którzy wykupią abonament dostępu do treści wyłącznie za pośrednictwem plus.nowiny24.pl przysługiwać będą Karty Abonamentowe.

Karta Abonamentowa stanowi pojedynczy zestaw kuponów uprawniający do udziału w loterii „Mieszkanie za czytanie”. Liczba kart, którą otrzymasz, zależy od prenumeraty, jaką wykupisz.

Uwaga! Za miesięczny abonament otrzymasz 4 karty abonamentowe, przy abonamencie kwartalnym kart jest 12, a przy abonamencie półrocznym, otrzymasz aż 24 karty abonamentowe. To na pewno zwiększy Twoje szanse w loterii „Mieszkanie za czytanie”. Karty Abonamentowe w imieniu Czytelników, którzy zakupili abonament dostępu do treści elektronicznych wyłącznie poprzez plus.nowiny24.pl w okresie trwania loterii, wydrukuje i przygotuje organizator.

Karty te są traktowane jak druki ścisłego zarachowania w oparciu o ewidencję imienną sprzedaży abonamentów.

Prenumerujesz - zyskujesz

Gazeta „Nowiny” zarówno w prenumeracie tradycyjnej i elektronicznej jest tańsza niż w zwykłej sprzedaży, a cena gwarantowana na cały zapłacony okres, niezależnie od ewentualnych podwyżek w kiosku. I tak np. miesięczny koszt prenumeraty pocztowej dla Czytelnika indywidualnego w 2019 roku to 39 zł, a abonament dostępu do treści elektronicznych tylko 29 zł.

Aby nie przegapić żadnego wydania gazety, zyskać dodatkowe szanse i zaoszczędzić, zaprenumeruj „Nowiny” w formie tradycyjnej w najbliższym urzędzie pocztowym, a w formie elektronicznej poprzez plus.nowiny24.pl

Urszula Sobol

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.