Wybory samorządowe 2018. Kto wystartuje w wyborczym wyścigu o fotel prezydenta w największych miastach Podkarpacia?

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Kapica
maf, norbi, ewa, ram, zs, mb

Wybory samorządowe 2018. Kto wystartuje w wyborczym wyścigu o fotel prezydenta w największych miastach Podkarpacia?

maf, norbi, ewa, ram, zs, mb

Wybory samorządowe 2018 odbędą się jesienią. Będziemy wybierać prezydentów miast, burmistrzów, wójtów i radnych. Choć partie jeszcze nie ogłosiły listy kandydatów, od kilku miesięcy pojawiają się nazwiska osób, które mogą powalczyć o stanowiska m.in. prezydentów w podkarpackich miastach.

Tadeusz Ferenc, który prezydentem Rzeszowa jest od 2002 roku, zamierza wystartować w wyborach samorządowych i powalczyć o piątą z rzędu kadencję.

- Mamy jeszcze z moimi współpracownikami wiele do zrobienia, są zaplanowane kolejne inwestycje.

Może liczyć na poparcie Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej.

- My poprzemy w tych wyborach każdego kandydata, który jest dobry, ma poparcie mieszkańców, a taki jest prezydent Ferenc - deklaruje Zdzisław Gawlik, szef podkarpackiej PO. - Nie tylko w Rzeszowie, ale także w całym regionie będziemy takich kandydatów popierać.

W tym samym tonie wypowiada się Nowoczesna.

- Oczywiście, że poprzemy Ferenca, to dobry kandydat, skoro startuje, to my swojego kandydata nie wystawiamy

- tłumaczy Robert Homicki z Nowoczesnej.

W dalszej części tekstu przeczytasz m.in.:

 • Kto może być przeciwnikiem Tadeusza Ferenca w wyborach w Rzeszowie
 • Kogo typuje się w innych prezydenkich miastach na Podkarpaciu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozostało jeszcze 79% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

maf, norbi, ewa, ram, zs, mb

Komentarze

1
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Resek

W Rzeszowie skoro startuje Pan T. Ferenc i ma siły do pełnienia Urzędu to go popieram.

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.