Wnoszą doga na IV piętro!

Czytaj dalej
Liliana Bogusiak-Jóźwiak

Wnoszą doga na IV piętro!

Liliana Bogusiak-Jóźwiak

Małgorzata Sender, opiekunka 12-letniego doga, nie spodziewała się, że jej apel spotka się z takim odzewem. Miłośnicy zwierząt z całej Łodzi, i nie tylko, przyjeżdżają pod blok i wnoszą w kocyku schorowanego psa na IV piętro

Lit, 12-letni dog ważący 60 kg, nie jest już w stanie sam wejść po schodach Kilkoro łodzian przyjeżdża codziennie na Karolew, aby po spacerze wnieść go do mieszkania na IV piętrze.

Małgorzata Sender, która od 5 lat opiekuje się Litem, nie potrafi ukryć wzruszenia. Nie podejrzewała, że na jej apel odpowie blisko 100 osób. Codziennie zgłaszają się kolejne - z Bałut, Widzewa, Smulska, Dąbrowy, Konstantynowa Łódzkiego.

Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Liliana Bogusiak-Jóźwiak

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2025 Polska Press Sp. z o.o.

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji z niniejszej strony internetowej, w tym ze znajdujących się na niej publikacji, przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie jest niedozwolone. Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są tutaj.