Sandra Soczewa

Wieści z powiatu sulęcińskiego

W Lubniewicach odbędzie się świąteczny kiermasz książki. Fot. Archiwum GL W Lubniewicach odbędzie się świąteczny kiermasz książki.
Sandra Soczewa

Gdzie odbędzie się świąteczny kiermasz książki? Która droga doczekała się remontu?

Lubniewice

Mikołajkowy Kiermasz Nowej Książki w gminnej bibliotece ma pomóc mieszkańcom w wyborze dobrego prezentu na nadchodzące święta. Kiermasz rusza już dziś. Książki będzie można też kupić 20 grudnia na rynku podczas gminnej Wigilii.

Garbicz, Torzym

16-latek, 18-latek i 19-latek odpowiedzą za włamanie z kradzieżą. Mieszkaniec Garbicza poinformował policję o włamaniu do pomieszczeń gospodarczych. Pokrzywdzony zauważył, że zniknęły m.in. elektronarzędzia, siekiera i piła spalinowa o łącznej wartości 2 tys. zł. Do włamania doszło pod nieobecność domowników. Koledzy tłumaczyli się tym, że chcieli szybko dorobić. Policja odzyskała część skradzionych przedmiotów. Sprawą 16-latka zajmie się sąd rodzinny. 18-latek i 19-latek już niedługo staną przed sądem. Za włamanie z kradzieżą grozi im 10 lat.

Wędrzyn

Trwa remont drogi z klubu garnizonowego do węzła łączności. Ten odcinek zamknięty jest od dziś do środy. Kierowcy nie powinni stawiać samochodów na poboczu.

Sandra Soczewa

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.