Weronika Rosati nie wstydzi się, że jest samotną matką

Czytaj dalej
Fot. Sylwia Dąbrowa
Paweł Gzyl

Weronika Rosati nie wstydzi się, że jest samotną matką

Paweł Gzyl

Już jako dziecko chciała zostać aktorką. Pisała listy do Sharon Stone - i poznała ją potem w Hollywood. Choć już jako dorosła aktorka odniosła tam sukcesy, zdecydowała się jednak wrócić do Polski. Jej karierą zachwiały niedawno problemy osobiste.

Do niedawna było o niej głośno zupełnie innych powodów - choćby przy okazji jej występów w Hollywood czy związku z kolejnym partnerem. Kilka tygodni temu Weronika Rosati udziela kilku wywiadów, w których pokazała się jako ofiara domowej przemocy.

Aktorka powiedziała w mediach głośno o tym, że była fizycznie i psychicznie maltretowana przez swego partnera. Dlatego zdecydowała się od niego odejść - i samemu wychowywać ich wspólne dziecko.

- Chcę pokazać innym kobietom, że to nie one powinny się czuć upokorzone. To nie one mają się wstydzić tego, że zostały samotnymi matkami. Tylko osoby, które do tego doprowadziły! Zmusiły je do takich wyborów albo po prostu zostawiły. My, kobiety, czujemy często, że to dla nas wstyd. Nie, to nie jest wstyd dla nas! - deklaruje odważnie w „Gali”.

Weronika chciała być aktorką od dziecka. Biegała na zajęcia baletowe, taneczne, z wiedzy o filmie, teatrze, wyklejała zeszyty zdjęciami idolek. Kiedy miała dziewięć lat przeczytała biografię Sofii Loren. To utwierdziło ją w przekonaniu, że film to jej przyszłość.

- Kiedy miałam osiem lat, byliśmy z tatą na Mazurach. Wszyscy po kolei mieli dyżury w kuchni. Gdy wypadło na mnie, podobno powiedziałam: „Teraz nie mogę wujku, bo piszę list do Sharon Stone” (śmiech). Zawsze czułam, że to moje powołanie - wspomina w „Gali”.

W dalszej części tekstu:

 • Jak wyglądało dzieciństwo Weroniki?
 • Co sądzili  o zawodzie aktorki jej rodzice?
 • Czego dotyczyły skandale wokół jej osoby?
Pozostało jeszcze 77% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Paweł Gzyl

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.