MM

Weekend pełen pięknych ubrań - dla pań, ale nie tylko

Weekend pełen pięknych ubrań - dla pań, ale nie tylko
MM

W najbliższy weekend, 26 i 27 października, można wybrać się do Manufaktury (ul. Jana Karskiego 5) na Manufaktura Fashion Week 2019. Będzie to wielkie święto najnowszych trendów, inspiracji i sztuki projektowania. Wstęp na wydarzenie przez cały weekend jest wolny.

Na odwiedzających będą czekać modelki przechadzające się w blasku wieży Eiffla, w rytm muzyki Edith Piaf w wersji elektro, a do tego największe nazwiska świata mody: Gosia Baczyńska, Agata Wojtkiewicz Atelier, Maison Anoufa. Tegoroczna edycja wielkiego święta mody – Manufaktura Fashion Week upływać będzie pod znakiem francuskich inspiracji.

Dodatkowo projektanci sporo uwagi poświęcą idei „No waste”. Gospodarzami wydarzenia będą Karolina Malinowska i Błażej Stawiarski z radia Eska. W programie znajdą się m.in. pokazy mody, warsztaty z projektantami, warsztaty „pimp my jeans”, czyli daj swoim dżinsom nowe życie, oraz koncert zespołu „Lemon”.

Dodatkową atrakcją będą Nocne Zakupy z rabatami do nawet 70 proc. W niedzielę zaplanowano pokaz mody dziecięcej oraz Kids Talent Show - młodzi i zdolni zaprezentują swoje talenty na scenie w rotundzie galerii handlowej. W jury zasiądą wokalistki zespołu „My3”, które o godz. 14 wystąpią także na koncercie.

Jeśli komuś mody będzie mało, może również zajrzeć do Akademii Sztuk Pięknych przy ul. Wojska Polskiego 121, w której odbywa się Łódź Young Fashion 2019. Dziś ASP zaprasza na BraDay, czyli Dzień Informacji o Rekonstrukcji Piersi, którego bohaterkami będą kobiety z doświadczeniem choroby nowotworowej piersi. Z kolei jutro będzie można obejrzeć międzynarodowy konkurs dla młodych projektantów Łódź Young Fashion Award.

MM

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.