Według Marcina Możdżonka w Asseco Resovii po sezonie zaszły zmiany, które tylko wzmocniły drużynę

Czytaj dalej
Fot. K_kapica_afk
Marek Bluj

Według Marcina Możdżonka w Asseco Resovii po sezonie zaszły zmiany, które tylko wzmocniły drużynę

Marek Bluj

Marcin Możdżonek bardzo chwali zmiany, które zaszły w Asseco Resovii. Zapewnia również, że po kontuzji trenuje już na stro procent i będzie gotowy na inaugurację PlusLigi.

Po kontuzji nie ma już nawet śladu?
Ślad w postaci takiej pięknej blizny został. To na zewnątrz, wewnątrz tego do końca nie wiadomo, ale nogi nie będziemy ponownie otwierać, aby to sprawdzać. Kończąc żarty, to zdaje się być wszystko w porządku. Oczywiście, przeszedłem stosowne badania, noga kontuzjowana jest słabsza, kontuzjowany mięsień dwugłowy jest słabszy o 23 procent od zdrowego, ale to wszystko w okresie przygotowawczym jest do nadrobienia. Jestem pełen optymizmu.

Czyli na 100 procent jeszcze pan nie haruje...
Haruję na 100 procent, oczywiście. Mam dużo więcej ćwiczeń, mam dużo więcej różnego rodzaju dodatkowych zajęć, żeby wszystkie mięśnie doszły do siebie, żeby nauczyć się na nowo tych wszystkich prawidłowych wzorców ruchowych, że jak już wejdziemy w ten okres ligowy, to by już tylko zajmować się graniem w siatkówkę, a nie leczeniem kontuzji.

13 października, na inauguracyjny mecz sezonu z Wartą w Zawierciu Marcin Możdżonek będzie zwarty i gotowy...
Na mecz z Wartą będę zwarty i gotowy 12 października, bo gramy ten meczdzień wcześniej.

W dalszej części rozmowy Marcin Możdżonek opowiada m. in. o:

 • rywalach w PlusLidze
 • reprezentacji
 • zmianach w Asseco Resovii
Pozostało jeszcze 67% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Marek Bluj

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.