W wyborach w Rzeszowie drużyna Tadeusza Ferenca znowu triumfuje. Ale fety nie będzie, bo „robota musi się robić”

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Kapica
Bartosz Gubernat

W wyborach w Rzeszowie drużyna Tadeusza Ferenca znowu triumfuje. Ale fety nie będzie, bo „robota musi się robić”

Bartosz Gubernat

W Rzeszowie drugiej tury wyborów samorządowych nie będzie. Tadeusz Ferenc pozostanie na fotelu prezydenta miasta na piątą kadencję. Wszystko wskazuje na to, że jego radni wspólnie z Koalicją Obywatelską utrzymają także większość w Radzie Miasta Rzeszowa.

- Jestem zaskoczony, ale bardzo się cieszę, że uzyskałem aż tak wysokie poparcie. Myślę, że mieszkańcy którzy oddali na mnie głosy ocenili, czy Rzeszów rośnie, czy się kurczy, czy warto tutaj mieszkać i chwalić się tym miastem. Zapewne uznali, że warto i stąd taki wynik. Z całą pewnością udzielając mi poparcia wskazali – realizuj dalej tę politykę, buduj miasto, niech się do niego sprowadzają kolejni mieszkańcy, niech tu będzie praca, kultura, bezpieczeństwo, służba zdrowia na wysokim poziomie i wszystko to, co potrzebne jest do dobrego życia – cieszy się Tadeusz Ferenc.

Będzie to dla niego piąta kadencja z rzędu, Rzeszowem kieruje nieprzerwanie od 2002 roku.

WIDEO: Tadeusz Ferenc o kolejnej wygranej w Rzeszowie

Wygrana Ferenca w pierwszej turze

Według nieoficjalnych jeszcze wyników, rzeszowianie udzielili w niedzielę Tadeuszowi Ferencowi poparcie na poziomie 63 procent. Drugie miejsce w wyborach zajął poseł PiS Wojciech Buczak, którego wynik to 27 procent. Jak przyznaje, sukces Tadeusza Ferenca jest niewątpliwy i gratuluje mu wygranej. Wyjaśnia też, dlaczego urzędujący prezydent mógł liczyć na tak duże poparcie.

W dalszej części artykułu m.in.:

 • o wygranej Tadeusza Ferenca mówi Wojciech Buczak
 • Tadeusz Ferenc o pomysłach na dalszy rozwój Rzeszowa
 • jak zmieni się sytuacja w Radzie Miasta Rzeszowa

 

 

Pozostało jeszcze 79% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Bartosz Gubernat

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.