Redakcja

W loterii Nowin wygrasz mieszkanie warte 310 tysięcy złotych!

W loterii Nowin wygrasz mieszkanie warte 310 tysięcy złotych!
Redakcja

Tylko czytelnicy Nowin i plus.nowiny24.pl mogą wygrać superkomfortowe mieszkanie w Rzeszowie

Już od piątku, 14 grudnia, czytając codziennie Nowiny, będzie można wziąć udział w grze o wykończone, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie w Rzeszowie. Wystarczy zebrać 10 kolejnych kuponów lub zakupić wybrany abonament dostępu do treści plus.nowiny24.pl

Do wygrania jest ponad 36 metrowe mieszkanie w pełni wykończone, umeblowane i wyposażone w sprzęt RTV i AGD, położone w kompleksie Sky Res w samym sercu miasta z dużą loggią.

Mieszkanie przygotowała i wykańcza firma Developres Sp. z o.o., nasz sprawdzony Partner i solidny deweloper, dzięki któremu mieszkania wygrało już pięcioro naszych Czytelników – laureatów poprzednich loterii. Tym razem zwycięzca zamieszka w nowym budynku kompleksu Sky Res u zbiegu ulic Warszawskiej i Lubelskiej.

Mieszkanie znajduje się na 16 piętrze, składa się z przedpokoju, łazienki, części sypialnej oraz salonu z kuchnią i przestronnym, 9 metrowym balkonem, z którego rozciąga się niepowtarzalny widok. To naprawdę wyjątkowa nagroda dla naszego Czytelnika.

Prenumerujesz – zyskujesz
Oprócz możliwości zebrania zwykłego zestawu kuponów, jak zwykle prenumeratorzy Nowin zyskają dodatkowe szanse w grze, otrzymując Karty Prenumeratora równoważne zestawowi 10 kolejnych kuponów. Dzięki temu podwoją swoje szanse na wygraną!

Czytając wydanie internetowe również możesz grać
Ale to nie koniec niespodzianek. W tej edycji loterii udział mogą wziąć również Czytelnicy, którzy wykupią w okresie od 14 grudnia 2018 r. do 15 października 2019 r., abonament dostępu do treści elektronicznych z e-wydaniem Nowin w serwisie plus.nowiny24.pl/wez-udzial/. Przysługiwać im będą Karty Abonamentowe, które również zwiększają szanse w grze o mieszkanie. Serwis loteryjny, w którym będzie można zakupić abonamenty zostanie uruchomiony 14 grudnia, dzięki czemu możesz grać o mieszkanie wygodnie od pierwszego dnia loterii.

Od 14 grudnia wszystkich Czytelników zapraszamy do lektury Nowin i plus.nowiny24.pl/wez-udzial/.
Życzymy powodzenia!

[ZAGRAJ W LOTERII]

Redakcja

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.