W czwartek o godz. 11 w redakcji Nowin pierwsze losowanie w loterii "Mieszkanie za czytanie". Szczęśliwiec wygra 5000 złotych

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Kapica
Ula Sobol

W czwartek o godz. 11 w redakcji Nowin pierwsze losowanie w loterii "Mieszkanie za czytanie". Szczęśliwiec wygra 5000 złotych

Ula Sobol

Pierwsze losowanie w loterii "Mieszkanie za czytanie" rozpocznie się w czwartek, 31 stycznia o godz. 11 w Redakcji Nowin przy ul. Kraszewskiego 2 w Rzeszowie. Zapraszamy na nie wszystkich chętnych Czytelników.

Do kogo uśmiechnie się szczęście i kto zgarnie 5000 zł, czyli główną nagrodę z pierwszego losowania? Jutro poznamy laureatów. Na Czytelników czeka 10 500 zł.

To pierwsze rozdanie gotówki w naszej grze. Przypominamy, w pierwszym losowaniu w loterii „Mieszkanie za czytanie”do wygrania są nagrody pieniężne: 1 x 5 000 zł, 3 x 1 000 zł i 5 x 500 zł.

W losowaniu wezmą udział wszystkie prawidłowe zgłoszenia dostarczone do dzisiaj, 30 stycznia, do godz. 15.

Raz wylosowana koperta nie wraca do ponownego losowania w danej edycji losowania.

Po pierwszym losowaniu, wszystkie zgłoszenia, które wzięły w nim udział, łącznie ze zgłoszeniami wylosowanymi, biorą udział w kolejnych losowaniach (z wyłączeniem zgłoszeń, które nie spełniły warunków regulaminu).

Nie zdążyłeś dostarczyć kuponów? Nie martw się

Zgłoszenia, które dotarły do Organizatora w środę, 30 stycznia (środa) po godzinie 15 nie wezmą udziału w jutrzejszym losowaniu, lecz trafiają do drugiego losowania.

Ula Sobol

Komentarze

1
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Izabela Czeremszyńska

Czekam od kilku lat aby moje marzenie się spełniło. Super pomysł aby zacząć nowe życie. Pozdrawiam redakcję nowin. Do zobaczenia dzisiaj o 11

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.