Urząd miasta w Nowej Soli szykuje... świąteczną niespodziankę!

Czytaj dalej
Fot. arch. urzędu miasta
Jakub Nowak

Urząd miasta w Nowej Soli szykuje... świąteczną niespodziankę!

Jakub Nowak

Rzecznik urzędu miasta chodząca w skrzydłach... Anioła? Pracownice sekretariatu śpiewające w strojach św. Mikołaja? Takie rzeczy tylko w Nowej Soli!

O co chodzi? Właściwie jeszcze... nie wiadomo. W minionym tygodniu przyłapaliśmy jednak pracowników urzędu miasta na pewnych nietypowych czynnościach...

Rzecznik urzędu miasta chodziła po magistracie... w skrzydłach Anioła podśpiewując przy tym pod nosem świąteczne melodie. Pracownicy z różnych wydziałów zebrali się z kolei na chwilę w sekretariacie, by wspólnie... pośpiewać kolędy w czapkach św. Mikołaja.

To jednak nie wszystko! Jak się dowiedzieliśmy, w tajemniczych próbach uczestniczyli właściwie wszyscy pracownicy urzędu, wraz z prezydentem Nowej Soli, Wadimem Tyszkiewiczem na czele. - Na razie nie mogę niczego zdradzić... - uśmiecha się jedynie Ewa Batko, rzecznik nowosolskiego magistratu. Podkreśla nam jednak, że sami mieszkańcy dowiedzą się o co chodzi już w najbliższy poniedziałek. - Przygotowaliśmy pewną niespodziankę - opowiada jedynie tajemniczo. Jak zaznacza, zaprasza już dziś wszystkich mieszkańców, aby od poniedziałkowego poranka śledzili pilnie profil urzędu miasta w Nowej Soli na Facebooku, a także oficjalną stronę internetową: nowasol.pl.

W próbach brał udział także prezydent Wadim Tyszkiewicz.
arch. urzędu miasta W próbach brał udział także prezydent Wadim Tyszkiewicz.

- Tam pokażemy konkrety odnośnie naszych śpiewów - śmieje się E. Batko. Tymczasem na naszej stronie internetowej można już dzisiaj znaleźć krótki filmik, w którym sami zobaczycie wspomniane „próby” o których napisaliśmy na początku tekstu.

Jakub Nowak

Dziennikarz i kierownik oddziału w Nowej Soli.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.