Jarosław Miłkowski

Uff! Remont ul. Walczaka nareszcie się kończy!

Uff! Remont ul. Walczaka nareszcie się kończy! Fot. Archiwum "GL"
Jarosław Miłkowski

W drodze do pracy lub szkoły można odetchnąć, bo po ul. Walczaka samochody śmigają już na dobre. Właśnie kończy się jeden z dłuższych remontów w powojennej historii miasta. Trwał 14 miesięcy.

– Chwała Bogu, że ten remont już się kończy! – wzdychała wczoraj Danuta Bogdan. Tuż przed południem wracała z bratem z przychodni, która jest w byłym szpitalu dziecięcym. – Przez wiele miesięcy trzeba było tu chodzić po placu budowy. Teraz te uciążliwości się kończą. Jasne, że się z tego cieszę – mówiła kobieta. Gdy rozmawialiśmy z nią, po ul. Walczaka samochody śmigały już jak po stole. Po kilka, kilkanaście aut w ciągu minuty.

CZYTAJ WIECEJ:

 • Kiedy wyremontowaną ulicą pojadą autobusy?
 • Z jakiego materiału wybudowana jest ścieżka rowerowa?
 • Kiedy zakończy się remont ul. Cichońskiego?
Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.