Trener Siarki Tarnobrzeg, Włodzimierz Gąsior przyznaje, że nigdy w karierze nie zdarzyło mu się przegrać osiem razy z rzędu

Czytaj dalej
Fot. Andrzej Wisniewski / Polskapresse
Tomasz Ryzner

Trener Siarki Tarnobrzeg, Włodzimierz Gąsior przyznaje, że nigdy w karierze nie zdarzyło mu się przegrać osiem razy z rzędu

Tomasz Ryzner

W ostatnim meczu ligowym Siarka Tarnobrzeg pokonała na wyjeździe Olimpię Grudziądz i wreszcie przełamała złą passę. Trener Włodzimierz Gąsior liczy, że w kolejnym spotkaniu (z Olimpią Elbląg), które już w sobotę jego podopieczni dopiszą do swojego dorobku kolejne 3 punkty. To pozwoliłoby im opuścić strefę spadkową.

Osiem porażek z rzędu, to nie jest w kij dmuchał. W trakcie tak czarnej serii trener może mieć problemy ze snem, stracić apetyt, być nieprzyjemny dla otoczenia.

- Powiem tak, kiedyś wszystkie niepowodzenia przeżywałem o wiele mocniej. To nie znaczy, że nie przejmowałem się tym, co się ostatnio działo. Czuję się odpowiedzialny za drużynę, za wyniki i wesołych myśli nie miałem. Ze snem też różnie bywało, czasami było go nie za wiele.

- mówi Włodzimierz Gąsior, trener Siarki Tarnobrzeg.

Żona musiała chodzić przy panu na palcach?

Bez przesady. Żona kiedyś była daleko od piłki nożnej. Kiedy jednak zacząłem pracować ze Stalą Mielec, mocniej się przygląda temu, czym się zajmuję. Jest dobrym obserwatorem, bywa na meczach, zdarza się, że mnie krytykuje.

I jak pan to znosi?

Normalnie. Gdy nie ma wyniku, to musi być krytyka. Trener może usłyszeć, że zrobił coś źle i zamiast się gotować, lepiej spojrzeć na siebie, na swoje decyzje, bo nikt nie jest doskonały. Łatwiej się bronić, gdy gra jest dobra, strzela się gole, ale brakuje szczęścia. Ale jak nic nie wychodzi, to warto posłuchać, co inni mają do powiedzenia. Ja lubię ludzi, lubię ich posłuchać. Nawet wtedy, gdy nie bardzo mi pasuje to, co do mnie mówią.

W dalszej części rozmowy trener Siarki mówi m. in. o:

 • wygranym meczu w Grudziądzu
 • przyczynach złej passy swojego zespołu
Pozostało jeszcze 72% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Tomasz Ryzner

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.