Marcin Trzyna

Trener Siarki Tarnobrzeg, Włodzimierz Gąsior cieszy się z dobrego początku sezonu, ale wie, że jeszcze sporo może się wydarzyć

Trener Siarki Tarnobrzeg, Włodzimierz Gąsior cieszy się z dobrego początku sezonu, ale wie, że jeszcze sporo może się wydarzyć Fot. Andrzej Wiśniewski
Marcin Trzyna

Siarka Tarnobrzeg jest liderem 2. ligi. Trener Włodzimierz Gąsior nie popada jednak w hurraoptymizm.

Spodziewał się Pan tak dobrego startu w rozgrywkach?

Ja nigdy nie przewiduję tego, co będzie. Należy się tylko cieszyć, że po pięciu kolejkach jesteśmy na pierwszym miejscu, ponieważ początek nie był łatwy, mieliśmy trudnych przeciwników. Ta liga jest bardzo dziwna, dość trudna. Grają ciekawe drużyny i każdy może zdobywać punkty. Czołówka nie jest jeszcze wyklarowana, może się tu sporo zmienić.

Liga w tym sezonie faktycznie jest silniejsza? Słabo radzi sobie na przykład Ruch Chorzów, który ma 4 punkty.

Nie tylko Ruch, jeszcze jest inny spadkowicz - Pogoń Siedlce (2 „oczka” - przyp. red.). Nie ma w tej lidze zdecydowanych faworytów. Wygraliśmy z Rozwojem Katowice, który ma na koncie trzy punkty, ale to nie znaczy, że jest słaby. Mieliśmy trochę szczęścia w tym meczu, tak samo, jak na wyjeździe z Olimpią Elbląg. Również wspomniany wcześniej Ruch grał u nas bardzo fajną piłkę. Mocna jest Olimpia Grudziądz czy Górnik Łęczna, ale każda kolejka może przynosić różne rozstrzygnięcia i niespodzianki.

W dalszej części rozmowy trener Siarki mówi m. in. o:

 • najbliższych meczach swojego zespołu
 • świętowaniu 70 urodzin
Pozostało jeszcze 57% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Marcin Trzyna

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.