Trener Samuraja Sanok, Artur Szychowski zły na werdykt sędziego. Zrezygnował z prowadzenia kadry Polski

Czytaj dalej
Fot. Tomasz Sowa
Łukasz Pado

Trener Samuraja Sanok, Artur Szychowski zły na werdykt sędziego. Zrezygnował z prowadzenia kadry Polski

Łukasz Pado

Artur Szychowski, były znakomity kickbokser, dziś szkoli młodzież w klubie Samuraj Sanok. Jego podopieczni zdobyli na ostatnich mistrzostwach Polski K1 Rules w Sanoku pięć medali.

Za nami największa impreza kickboxingu w Sanoku w historii - Mistrzostwa Polski K1 Rules. Jest pan dumny z występu swoich podopiecznych?

Jestem bardzo zadowolony. Z wystawionych sześciu zawodników pięciu zdobyło medal - mówi ARTUR SZYCHOWSKI, trener Samuraja Sanok. - Mamy trzy złote, srebrny i brązowy, to dało nam trzecie miejsce w drużynie. Jedyne, z czego jestem niezadowolony to werdykt w finale kat. 67 kg

W artykule rozmowa z Arturem Szychowskim, o:

- Mistrzostwach Polski K1 Rules w Sanoku

- walkach jego zawodników

- debiucie w roli organizatora

- przyczynach rezygnacji z prowadzenia kadry Polski

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Łukasz Pado

Jestem dziennikarzem sportowym. Z Gazetą Codzienną Nowiny oraz portalem nowiny24.pl związałem się w 2003 roku. Sportem pasjonuję się od dziecka. Moją ulubioną dyscypliną jest piłka nożna, ale uwielbiam żużel, siatkówka, koszykówka, badminton, łyżwiarstwo szybkie, wszelkie sporty wrotkarskie. Szczególne miejsce w moich zamiłowaniach sportowych zajmują sporty walki: boks, judo, kickboxing, MMA, zapasy i inne. Dzięki pracy w Nowinach miałem okazję uczestniczyć w wielu fajnych wydarzeniach sportowych, zarówno międzynarodowych, ogólnopolskich i tych regionalnych, a także poznać sporą grupę znanych sportowców i trenerów.


W redakcji zajmuję się głównie siatkówką żeńską, sportami walki, piłką nożną oraz dyscyplinami mniej popularnymi, jak: badminton, łyżwiarstwo szybkie. Przygotowuję też cotygodniowy weekendowy kalendarzyk, czyli Sportowy Rozkład Jazdy. Oprócz pisania artykułów robię zdjęcia, a także materiały wideo.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.