Trener reprezentacji U14, Bartłomiej Zalewski chciałby, żeby wielu jego piłkarzy w przyszłości zagrało w pierwszej reprezentacji

Czytaj dalej

- Chcemy by jak największa liczba tu zawodników trafiła w przyszłości do pierwszej reprezentacji - mówi trener kadry U14, Bartłomiej Zalewski. Jego zespół pokonał w sobotę, w Boguchwale Ukrainę 5:0.

Panie trenerze, w pierwszej połowie sytuacji może nie było za wiele, ale w drugiej dominowaliście już całkowicie.

Cóż, przede wszystkim, bardzo się cieszę, że mogła dzisiaj zagrać cała grupa zawodników. To bardzo ważne, że ci chłopcy mogli zmierzyć się z takim wyzwaniem, jak potyczka międzynarodowa. To są zupełnie inne emocje w takim spotkaniu i tego też trzeba się nauczyć. Co do meczu, to w pierwszej połowie strzeliliśmy ważną bramkę, która dała nam taki spokój, potem graliśmy konsekwentnie i zdobywaliśmy kolejce bramki.