Tomasz Ryzner

Trener Polonii Przemyśl, Krzysztof Łętocha liczy, że PGE Stali Mielec uda się awansować do ekstraklasy

Trener Krzysztof Łętocha w barwach Stali Mielec rozegrał 181 meczów w ekstraklasie. Czy po ćwierćwieczu doczeka awansu mielczan do elity? Fot. Krzysztof Kapica Trener Krzysztof Łętocha w barwach Stali Mielec rozegrał 181 meczów w ekstraklasie. Czy po ćwierćwieczu doczeka awansu mielczan do elity?
Tomasz Ryzner

Krzysztof Łętocha dzieli się z nami swoimi spostrzeżeniami na temat szans podkarpackich drużyn w rozgrywkach 1 i 2 ligi.

Czuje pan, że jesienią pójdzie obejrzeć mecz Stali Mielec w ekstraklasie?

Widzę na to duże szanse. Pozycja w tabeli jest dobra, klub poukładany, a infrastruktura spełnia wymagania ekstraklasy.

Skład jest odpowiednio mocny?

Tak, ale jest jednak pewien problem z atakiem. Brakuje trochę piłkarza, który gwarantowałby większa liczbę bramek. Być może problem w jakimś stopniu rozwiąże świeżo pozyskany Janoszka. Z drugiej strony nie jest to typowy łowca goli, a bardziej tak zwana dziewiątka. Cóż, kilka pierwszych meczów powie nam, w którą stronę drużyna pójdzie.

Raków Częstochowa ma 10 punktów przewagi nad wiceliderem. Już awansował?

Na pierwszy rzut oka tak to wygląda, ale poczekajmy. Dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe.

Drugie miejsce zajmuje Sandecja, której jest pan wychowankiem.

Też jej dobrze życzę, ale w Nowym Sączu mają problem z infrastrukturą. Bywam w tym mieście i wiem, że sprawa stadionu nie posunęła się do przodu ani o centymetr. Nie ma podgrzewanej murawy, o budowie nowego obiektu nie słychać, a podobno od nowego sezonu każdy klub w ekstraklasie będzie musiał mieć własny obiekt.

W dalszej części rozmowy trener Łętocha mówi m. in. o:

 • rozstaniu ze Stalą Stalowa Wola
 • szansach Siarki Tarnobrzeg na utrzymanie
Pozostało jeszcze 62% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Tomasz Ryzner

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.