Trener piłkarek Resovii, Paweł Szurgociński zapowiada, że w przyszłym sezonie jego zespół będzie jeszcze mocniejszy

Czytaj dalej
Fot. Michał Czajka
Michał Czajka

Trener piłkarek Resovii, Paweł Szurgociński zapowiada, że w przyszłym sezonie jego zespół będzie jeszcze mocniejszy

Michał Czajka

Runda wiosenna minionego sezonu była niezwykle udana dla piłkarek 1-ligowej Resovii. Zawodniczki trenera Pawła Szurgocińskiego do ostatniej kolejki walczyły o awans do kobiecej ekstraligi.

Awans był bardzo blisko - jest pan bardzo rozczarowany?

Zgadza się, awans był naprawdę blisko - w końcowym rozrachunku zabrakło ostatniego zwycięstwa. Rozczarowany? Z perspektywy świetnej rundy wiosennej trochę tak, apetyt rósł po każdym wygranym meczu. Ta wspaniała seria zwycięstw przybliżyła nas do czegoś wielkiego, do spełnienia marzeń każdej piłkarki - liczyliśmy wszyscy, że możemy zrobić coś wielkiego, natomiast wyciągniemy odpowiednie wnioski na przyszły sezon, aby punktować tak, jak na wiosnę.

Wiadomo, że każdy chce jak najlepszych wyników, ale spodziewał się pan takiej rundy wiosennej?

Wiosna wszystkich zaskoczyła, ale nie nasz zespół. Wiedzieliśmy, że jesteśmy dobrze przygotowani do całego sezonu. W rundzie jesiennej borykaliśmy z problemami kadrowymi w kilku meczach(kontuzje, choroby) stąd słabsza końcówka rundy. Na wiosnę wszystkie dziewczyny były do dyspozycji, rywalizacja była bardzo duża (kadra zespołu liczyła 27 zawodniczek - ponad dwie zawodniczki na pozycję - pozytywny ból głowy przed każdym meczem), co miało przełożenie na dobrą grę, a przede wszystkim skuteczną. Skupialiśmy się na każdym następnym meczu, nikt nie wybiegał myślami poza kolejne spotkanie. Ja wiedziałem, że 50 punktów może dać awans. Wspólnie z zespołem odliczaliśmy te punkty po każdym meczu.

W dalszej części rozmowy m. in. o:

 • celach na przyszły sezon
 • ewentualnych wzmocnieniach drużyny
Pozostało jeszcze 68% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Michał Czajka

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.