Trener MMA Krzysztof Bańkowski: Aleksander Jemielianenko będzie trampoliną dla Szymona Bajora

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Kapica
Łukasz Pado

Trener MMA Krzysztof Bańkowski: Aleksander Jemielianenko będzie trampoliną dla Szymona Bajora

Łukasz Pado

- Na wschód od naszej granicy inaczej podchodzi się do zawodnika sportów walki - mówi Krzysztof Bańkowski, trener Szymona Bajora. Zawodnik Spatakusa Rzeszów 3 marca zmierzy się w Samarze z Aleksandrem Jemielianenko.

W niedzielę pana podopiczny Szymon Bajor stoczy walkę z Aleksandrem Jemielianenko w Rosji. Jest gotowy na starcie z tak mocnym rywalem?
Jest gotowy. Szymon postawił wszystko na jedną kartę, poświęcił się i na prawdę mocno pracował, żeby dobrze się przygotować do tej walki. Sporo ćwiczyliśmy u siebie, odwiedzaliśmy inne kluby, żeby mógł odbyć kilka sparingów z podobnymi przeciwnikami do Aleksandra. Jeśli chodzi o niego to jest to legenda MMA i Sambo. Zawodnik bardzo trudny, no może nie tak jak jego brat Fiodor, ale krew to krew w rodzinie jest podobnie, zawsze poziom sportowy jest bardzo wysoki. Wiem, że Szymka stać by go pokonać.

W wywiadzie również o:

  • atutach Rosjanina
  • atutach Szymona Bajora
  • obawach przed wyjazdem do Rosji
  • planach innych zawodników Spartakusa Rzeszów
Pozostało jeszcze 76% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa promocyjna

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

Łukasz Pado

Jestem dziennikarzem sportowym od 2003 roku związanym z Gazetą Codzienną Nowiny oraz portalem nowiny24.pl. Sportem pasjonuję się od dziecka. Moją ulubioną dyscypliną jest piłka nożna, ale uwielbiam też wiele innych dyscyplin sportowych, tj. żużel, siatkówka, koszykówka, badminton, łyżwiarstwo szybkie, wszelkie sporty wrotkarskie. Szczególne miejsce w moich zamiłowaniach sportowych zajmują sporty walki: boks, judo, kickboxing, MMA, zapasy i inne.
Dzięki pracy w Nowinach miałem okazję uczestniczyć w wielu fajnych wydarzeniach sportowych, zarówno międzynarodowych, ogólnopolskich i tych regionalnych, a także poznać sporą grupę znanych sportowców i trenerów.
W redakcji zajmuję się głównie siatkówką żeńską, sportami walki, piłką nożną oraz dyscyplinami mniej popularnymi, jak: badminton, łyżwiarstwo szybkie. Przygotowuję też cotygodniowy weekendowy kalendarzyk, czyli Sportowy Rozkład Jazdy. Oprócz pisania artykułów robię zdjęcia, a także materiały wideo.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

cena obniżona -50%

Dostęp do gazety online na 30 dni za połowę ceny

14,50 29,00

Czytaj aktualną gazetę w formacie PDF bez wychodzenia z domu. Pobierz ją i podziel się z bliskimi. Bądźcie na bieżąco z informacjami!

Kup teraz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.