Waldemar Mazgaj

Trener i menedżer KTS Enea Siarki Tarnobrzeg, Zbigniew Nęcek nie ukrywa, że rozgrywki ligi polskiej są dla niego bardzo ważne

Trener i menedżer KTS Enea Siarki Tarnobrzeg, Zbigniew Nęcek nie ukrywa, że rozgrywki ligi polskiej są dla niego bardzo ważne Fot. Marcin Radzimowski
Waldemar Mazgaj

– Dziewczyny mają świetne sportowe charaktery i kolejnymi zwycięstwami na pewno się nie znudzą – zapewnia Zbigniew Nęcek, trener i menedżer KTS Enea Siarki Tarnobrzeg.

28. mistrzostwo Polski dla pana drużyny to chyba rekord świata?

Dochodzą mnie takie głosy, ale nie analizuję tego, nie jest to naszym celem. Fajnie, że ta seria trwa, trwa i trwa, bo przez 29 lat przegraliśmy tylko raz i to nie z rywalkami, a z aktualnym trenerem reprezentacji Polski, który mi rozsypał drużynę.

Nie znudziło się panu to wygrywanie na krajowym podwórku?

To się nigdy nie nudzi. Mamy w zespole bardzo dobrą atmosferę, cieszymy się na każdy mecz i gramy najlepiej jak potrafimy. Dodatkowym wyzwaniem jest fakt, że przeciwnicy zawsze grają z nami wszystkim, co mają najlepsze i bez dodatkowego stresu, a my i tak sobie radzimy. Zapewniam, że nadal bardzo poważnie traktujemy te rozgrywki, a najlepszym przykładem niech będzie radość całej szóstki po ostatniej, dającej nam mistrzostwo, piłce Kingi Stefańskiej. To była autentyczna radość, a ponieważ moje dziewczyny mają świetne sportowe charaktery, to kolejnymi zwycięstwami na pewno się nie znudzą.

W dalszej części rozmowy Zbigniew Nęcek mówi m. in. o:

 • trudnych momentach w ligowych sezonie
 • dwumeczu z Dr Casl
Pozostało jeszcze 73% treści.

Aby przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Trwa loteria mieszkaniowa Nowin!

  Wykup abonament dostępu do treści elektronicznych i weź udział w losowaniu fantastycznych nagród: mieszkania oraz gotówki!

  już od
  29,00
  /4 szanse
 • Płatność za artykuł

  Aby przeczytać ten artykuł, wyślij SMS o treści N24 na numer 7155 (1,23 zł z VAT) i aktywuj otrzymany kod.

  1,23 z VAT
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Waldemar Mazgaj

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowiny24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.